Omlouváme se, ale požadovaná stránka nebyla na serveru Nemravka.cz nalezena.

Můžete pokračovat na úvodní stránku.

Odběr novinek

Kalendář

/ 01.10.2016 /

13.Scrapbookový dýchánek u Nemravky - opět na Vojkově

Scrapbook-paříte? Pojďte si posedět, pokecat a zatvořit si společně se stejně nadšenými "scrap-maniaky"... "Zabukujte" si místečko na našem dalším letošním scrapbookovém dýchanku 2016, který se bude konat v sobotu 1.10.2016 od 9:30 hodin v krásném prostředí naší kurzovny na Vojkově (K nemocnici 50, Tehovec - Vojkov). Co sebou: přineste si svůj materiál a pomůcky, prostě vše co budete potřebovat a budete si chtít na srazíku tvořit - albíčka, přáníčka, deníky, Project life apod. Budete mít také možnost si nakoupit různý SB materiál z přímo v obchůdku Nemravky. Vše můžete okouknout a zakoupit . A hlavně nezapomeňte dobrou náladu a chuť do tvoření! Na srazíku si pěkně zatvoříme, poradíme, popovídáme, prostě si scrapbookově zrelaxujeme tělo i duši . Nejedná se o kurz, pouze o setkání podobně nadšených lidí!!! Srazík bude probíhat od 9:30 do 19 h. Jídlo a pití si přineste vlastní! Případně si můžeme objednat nějakou pochutinu z nedaleké pizzerie (na místě je lednice i mikrovlnka). Jelikož kurzovna není nafukovací, počet míst je bohužel omezen. Proto si prosím rezervujte své místo včas! PROSÍM REZERVUJTE SI MÍSTO POUZE V PŘÍPADĚ, ŽE VÍTE, ŽE OPRAVDU PŘIJEDETE. NEBLOKUJTE DO POSLEDNÍ CHVÍLE MÍSTO OSTATNÍM HOLKÁM, KTERÉ BY CHTĚLY SKUTEČNĚ PŘIJET. MÍST JE OPRAVDU MÁLO A JE ŠKODA, KDYŽ NĚKDO BLOKUJE MÍSTO A NAKONEC NEPŘIJEDE, ANI SE NEOMLUVÍ! OPAKOVANĚ RUŠENÉ REZERVACE JIŽ NEBUDOU NA DALŠÍ DÝCHÁNKY AKCEPTOVÁNY! Už se na vás těším! Kačka Pupi  

/ 01.10.2016 /

Mezi vrstvami

Oboustranné přívěsky s barevnými plochami, vrstvami a meziprostorem. Na tomto kurzu si ukážeme, jak použít plochy k dosažení trojrozměrného efektu. Budeme pracovat s prostorem a vytvoříme si oboustranné přívěsky, které budou z každé strany jiné. Naučíte se vytvářet vzory z průsvitné hmoty (puntíky, proužky, variantu noční oblohy..), které využijete i v jiných projektech a povíme si něco o surrealismu, který byl inspirací k těmto šperkům Přijďte si vyrobit svůj vlastní šperk, na kterém nahoře je dole a naopak. Těší se na vás, Fruitensse Kurz je vhodný pro pokročilé.

/ 06.10.2016 /

Mini alba tak trochu jinak :-)

Chca nechca se blíží dárečkové období. A není nad to věnovat krásný vlastnoručně vyrobený dárek. Třeba v podobě mini alba zachycujícího vaše zážitky. Přidejte se a pojďte si jedno takové vyrobit. Na tomto kurzu si vyrobíte jedno minialbum. Budete mít na výběr - stojací či visící. :-) Alba se skládají z jednoduchých stránek různých rozměrů, takže se na jeho výrobě opravdu vyřádíte. Zaměříme se na výrobu detailů a dekorací také pomocí razítek. K dispozici budou další dekorační materiály a mašinka Big Shot. Přineste si sebou větší počet fotografií menších rozměrů (doporučuji půlku klasické 10x15 cm, tedy 10 x 7,5 cm), či jakékoliv jiné menší rozměry. Velké formáty 10 x 15 cm nebudou též od věci (vytvoří samostatnou stránku). Lektor: Katka Pupi Hromasová Kurz je určený pro dospělé a je vhodný pro začátečníky či pokročilé osoby.  

/ 09.10.2016 /

Disky ENERGY TOPOGRAPHY

Celodenní kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou. Proč se nedržet jednoduchého kulatého tvaru a kreativně se vyřádit spíše na jeho barevnosti a vzorování ? Takovou příležitost si můžete užít na ENERGY TOPOGRAPHY kurzu, kde se budeme zabývat výrobou kulatých disků se specifickým tečkovaným vzorováním. Disky jsou variabilně použitelné na samostatné přívěsky a brože, nebo na náhrdelník, k jehož kompletaci si budeme vyrábět ještě další , vzhledově ladící diskové korále. Variabilita několika jednoduchých principů tvorby vzoru dává v kombinaci se zvolenou barevností mnoho možností výsledného vzhledu: od jednoduchého čistého designu, přes barvami a kontrastem hýřících kousků k něžnému či přírodnímu dojmu. Na kurzu se s těmito principy naučíte pracovat a odnesete si nejen hotový šperk, ale i hlavu plnou nápadů na další kombinace a šperky. Kurz je vhodný pro středně pokročilé až pokročilé. Materiál ke tvorbě a zapůjčení většiny pomůcek v ceně kurzu, bližší info po přihlášení.  

/ 11.10.2016 /

Z kouzelné krabičky

Za tyhle korálky vlastně „může“ část obsahu uvítací krabičky z posledního Clayfestu. Zkouším postupně jednotlivé balíčky a lahvičky… Tak vznikly i tyhle korálky, připomínající keramické. Na jejich vytvoření nepotřebujete ani strojek, ani nůž! Vyzkoušíte si práci s méně používanou hmotou, že které jak doufám, budete okouzlené stejně jako já. Také si ukážeme různé možnosti povrchové úpravy obvyklými i méně obvyklými médii.   Lektorka: Ivana Svobodová

/ 26.10.2016 /

Scrapbooking aneb jak na to

Objevili jste krásná alba a stránky plné pestrobarevných papírů a dekorací? Chtěli byste se naučit, jak si vyrobit vlastní? Neváhejte a přidejte se k nám. Na tomto kurzu vás zasvětíme do nekonečného světa SCRAPBOOKINGU. Ukážeme Vám základy, různé techniky, vysvětlíme vše, co vás bude zajímat. Během kurzu si vyrobíte scrapbookovou stránku, na které se naučíte používat různé materiály a pomůcky. Naučíte se též pracovat s mašinkou Big Shot. K dispozici bude také mnoho ukázek alba a jiných scrapbookových projektů pro vaši inspiraci. Přineste si sebou 1-2 fotografie menších rozměrů (doporučujeme 10x7,5cm).   Lektor: Katka Pupi Hromasová Kurz je určený pro dospělé a je vhodný pro začátečníky.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook