15. Scrapbookový dýchánek u Nemravky

Další parádní sobotní scrap-pařba je za námi! Tentokráte byl náš dýchánkový slogan jasný: "Hlavně, že nemusíme nikomu utírat nudle a zadky"...aneb když se matky utrhnou od svých rodin...

Jako uvítání jsem si připravila pro holky takový malý "předvalentýnský" dárek.

Všechny jsme opět přivezly nějaké pochutiny, aby se nám dobře relaxovalo. Jednu takovou parádní pochutinou čistě na zahřátí a proti bacilům (samozřejmě) přivezla Janča. Ovšem že domácí výroba. No nemusím ani říkat, že od samého rána bylo vyloženě veselo! 

Jakmile jsme se přivítaly, zasedly jsme a pustily se do svých projektů.

   

I když některé matky ze začátku jen "tupě čuměly" a nechápaly, že se už hodinu neozvalo "mamííííí"...Ale i Kája se zmátořila a odpoledne už byla ve své kůži. 

I během tohoto "zájezdu" jsme rozdávaly nějaké tituly. Sonička s Peťou získaly hned z rána titul "Big Shot DUO". Na proti tomu Janča si nebrala servítky a kdykoliv mohla, tak si nezištně rýpla. Takže "prudič" zájezdu byl také jasný (samozřejmě jen v dobrém...) 

   

Zavítal mezi nás také "Bořek stavitel" alias Evča. Jelikož si kromě scrapu přivezla i svou "dílnu" a vyráběla parádní postele pro barbienky. Ne, ne nebojte, nezpůsobil to onen ranní panák. Ale ruční výroba domečku pro panenky pro dcerku. A po obědě by si nejedna z nás hnedle dala na takovém loži šlofíka ...

   

A tvořilo se a tvořilo...a mezi výbuchy smíchu se občas ozvalo ťukání kladívka (ano Bořek) či datlování psacího stroje, který si přivezla Sonička pro psaní textových kartiček do PL. Nevím, jestli někomu ještě dneska neťuká či necvaká v hlavě (mě tedy ne).  

   

Kromě tvoření jsme se navzájem kochaly alby a PL deníky. Došlo i na pověstné zadky zvířat ze ZOO ze Soničky fotek. Není se čemu divit, že při této diskuzi došlo také na nezapomenutelnou větu: "Když voni mají hezký i vocasy"...no commnet! 

   

Pravčický tedy hlásí, že vše proběhlo v pořádku, úroveň nemravkovských dýchánků stále roste, počet vtipných historek se blíží ke svému vrcholu (nevím, kam se dostaneme příště) a jediné, co můj mozek stále nepobírá jsou vyšívané projekty. Pche...se budu muset hecnout...třeba mi k tomu dopomůže Janči léčivý lektvar! 

   

Bylo to prostě zase skvělé!

Moc díky všem, že dorazily a už hledám nový termín!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 13.05.2017 /

Polymerové mandaly

Mandaly jsou půvabné kruhové obrazce, které si můžete vyrobit i z polymerové hmoty. Zamilujete si je díky svému harmonickému uspořádání a barvám.

/ 14.05.2017 /

"Mořské perly"

 3D korále, vyrobené velmi jednoduchou technikou, kterou můžete použít na další tvary šperků.

/ 25.05.2017 /

Letní scrapbooková alba a deníky

Léto se nezadržitelně blíží! Doba dovolených a dobrodružných zážitků, ze kterých si přivezete stovky fotek. A každá z nich si určitě zaslouží své místo. Pojďte si s námi vyrobit vlastní letní album či deník, které si poté zaplníte svými obrázky. 

/ 28.05.2017 /

Fimo – sladké miniatury

Jakou sladkost máte nejraději? Zmrzlinu, dortík nebo čokoládu?

/ 28.05.2017 /

Korálkování - náramek housenka

  Máte slabost pro výraznější náramky? Pojďte si s námi vyrobit jeden takový kousek, který využijete na běžné nošení i k nejrůznějším slavnostním příležitostem.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook