Osobní odběry objednávek - Vojkov a Blanická

Zde si můžete vyzvednout své osobní odběry objednávek z e-shopu.

1. Nemravka.cz (sklad, kanceláře a odběrní místo), K nemocnici 50, Tehovec - Vojkov

Přijďte si k nám pro své objednávky či přímo nakoupit. Najdete zde celý sortiment e-shopu. Navštívit nás můžete v otevírací době nebo dle předchozí telefonické domluvy  na +420 734 742 604 či e-mailu objednavky@nemravka.cz.

Otevírací doba:

pondělí - 8 - 14

středa - 8 - 14

pátek - 8 -14

Jak se k nám na Vojkov dostanete? Je to tuze snadné...

• Metro „C“ stanice Háje  a dále autobusy 381, 382, 383 a 387 do stanice Tehovec - Vojkov (zastávka na znamení).
    Poté se ze zastávky vrátíte malinko zpět ku Praze a hned jak to půjde, odbočíte vlevo a pak ještě jednou vlevo do areálu Autocentra. Po levé straně uvidíte nejprve Subaru, poté Nemravku.cz.
  • Při cestě autem z Prahy projedete Říčany a po Kutnohorské pojedete stále rovně na Kutnou Horu přes les. Za lesem po pravé straně uvidíte nejprve pilu a ostře žlutý dům. Těsně za ním je odbočka vpravo z kopce dolů. (Poznáte ji také podle cedule Autocentrum Vojkov.) Až přijedete k závoře, odbočte vlevo do areálu. Nemravka.cz je po levé straně.
  • Na mapě je zobrazení hlavní části areálu, sledujte popisky na mapě.
    Při bloudění volejte S.O.S. na +420 734 742 604.

nebo

2. Blanická 6, Praha 2 (obchod Rooya)

Své objednávky si můžete také vyzvednout na původním místě Nemravka obchůdku. Náš obchod už zde není (není tedy možné si dovybrat zboží z našeho sortimentu), ale osobní odběry jsou stále možné.

POZOR! V obchodě již není možné platit v hotovosti. Osobní odběry lze platit pouze předem (bankovním převodem, platební kartou nebo PayPalem). Manipulační poplatekk osobním odběrům v Blanické je 30 Kč a částečně pokrývá náklady na dovoz zboží.

Jak se dostanete pro svůj balíček?

Blanická 772/6, Praha 2 - Vinohrady

• Metro „A“ stanice Náměstí Míru – dále cca 3 minuty pěšky
  • Metro „C“ stanice I. P. Pavlova a dále tramvají 4, 10, 16, 22 jednu zastávku na Náměstí Míru
  • V případě, že jedete autem, dejte si pozor na modré čáry, kde je parkování pouze pro místní obyvatele. Placená parkoviště na hodiny jsou v okolí např. v ulici Slezská, v ulici Korunní (když se vyjíždí z Náměstí Míru), u Vinohradského divadla, okolo náměstí Míru či u soudu.

Otevírací doba:

pondělí 12–18
úterý 10–18
středa 10–18
čtvrtek 10–18
pátek 10–18
sobota 10–14

Objednávky s osobním odběrem v Blanické uzavíráme vždy v úterý večer a ve středu po objednání nejdříve od 12 h jsou k dispozici k odběru a to max. do 14 dní (v případě, že si nemůžete svou objednávku vyzvednout, dejte nám prosím vědět na e-mail: objednavky@nemravka.cz či telefon +420 734 742 604).

V případě, že si objednáte ve středu a dále, objednávku budete mít připravenou následující středu od 12 hodin.

Budeme Vás o tom informovat e.mailem.

Děkujeme!

Nemravka.cz

Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

/ 13.05.2017 /

Polymerové mandaly

Mandaly jsou půvabné kruhové obrazce, které si můžete vyrobit i z polymerové hmoty. Zamilujete si je díky svému harmonickému uspořádání a barvám.

/ 14.05.2017 /

"Mořské perly"

3D korále, vyrobené velmi jednoduchou technikou, kterou můžete použít na další tvary šperků.

/ 25.05.2017 /

Letní scrapbooková alba a deníky

Léto se nezadržitelně blíží! Doba dovolených a dobrodružných zážitků, ze kterých si přivezete stovky fotek. A každá z nich si určitě zaslouží své místo. Pojďte si s námi vyrobit vlastní letní album či deník, které si poté zaplníte svými obrázky.

/ 28.05.2017 /

Fimo – sladké miniatury

Jakou sladkost máte nejraději? Zmrzlinu, dortík nebo čokoládu?

/ 28.05.2017 /

Korálkování - náramek housenka

Máte slabost pro výraznější náramky? Pojďte si s námi vyrobit jeden takový kousek, který využijete na běžné nošení i k nejrůznějším slavnostním příležitostem.

... celý kalendář zde

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

PROVOZOVNA: