Jak vybarvovat - tipy I.

Za oknem to sice vypadá, že se paní zima vrátila, ale já pevně věřím, že nás brzy více ohřejí nejen sluneční paprsky, ale také ta krásná přírodní barevná paleta.

A jak dostat jarní a letní barvy nejen do scrapbookových projektů? Snadno. Pusťte se do vybarvování.  K vybarvování vám pomůže mnoho pomocníků. 

Fixy a markery

  • Ideálním pomocníkem jsou samozřejmě fixy. My jsme si oblíbili fixy Pen 68 od Stabila. Mají krásné syté odstíny a díky pevnému hrotu se s nimi vybarvuje jedna báseň. 

(Nemravka razítko diamantová bordurka)

   

  • Pro inspiraci nahlédněte také do našeho článku zde. Vybarvování mandalek je též relaxem naší Peti Nemravky. Mrkněte, jakou krásnou mandalu si pomocí fixů Pen 68 vytvořila. Tuto mandalu najdete v omalovánkách, které můžete získat zdarma nákupem sady fixů Pen 68 či akvarelových pastelek Stabilo. 

(autor Peťa Nemravka)

   

  • Také s linery Point 88 vykouzlíte krásné projekty. Hodí se k vybarvování, ale také ke kreslení vlastních motivů. 

(inspirace Stabilo web)

   

  • Alkoholové Touch Twin Markery jsou též velmi oblíbeným pomocníkem. Díky blenderu si můžete pohrát i se stínováním. Jelikož jsou napuštěné alkoholovým inkoustem, hodí se pro práci nejen s papírem, ale též s polymery. 

(inspirace Pinterest)

   

(inspirace Pinterest a Stabilo)

   

Pastelky

  • Pastelky samozřejmě ve výčtu vybarvovacího materiálu nemůžou chybět. Navíc pomocí akvarelových pastelek (jdou rozmývat vodou) docílíte krásného designu. Pro inspiraci mrkněte do našeho článku zde.

(inspirace Instagram)

   

Akvarelové barvy

   

Inkousty

  • Inkousty na bázi vody - Distress či Izink Dye - jsou k vybarvování též vhodné. Stačí namáčet vodní štětec v polštářku či otisknout trochu jeho barvy na podložku a zředit vodou. Během chvíle máte ideální barvy pro vybarvování. 

   

Spreje a barvy

  • Také spreje obsahují barvy na bázi vody. Stačí rozšroubovat víčko s hadičkou a namáčet štětec přímo do barvy. Díky ředitelnosti vodou si vyrobíte odstínů, kolik jen chcete. 

   

  • Inkoustové barvy Distress Stain mohou také sloužit k vybarvování. Opět stačí nanést barvu na podložku a vybarvovat pomocí štětce. Inspiraci najdete také zde nebo zde

   

Twinkling H2O

  • Ani tuhé barvičky Twinkling H2O nejsou k zahození.  Navíc díky jejich třpytivému efektu dodáte vašim "omalovánkám" krásný lesk. Pro inspiraci mrkněte zde či zde

   

Pusťte se směle do toho. Je to opravdu relax!

Krásný den!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 13.05.2017 /

Polymerové mandaly

Mandaly jsou půvabné kruhové obrazce, které si můžete vyrobit i z polymerové hmoty. Zamilujete si je díky svému harmonickému uspořádání a barvám.

/ 14.05.2017 /

"Mořské perly"

 3D korále, vyrobené velmi jednoduchou technikou, kterou můžete použít na další tvary šperků.

/ 25.05.2017 /

Letní scrapbooková alba a deníky

Léto se nezadržitelně blíží! Doba dovolených a dobrodružných zážitků, ze kterých si přivezete stovky fotek. A každá z nich si určitě zaslouží své místo. Pojďte si s námi vyrobit vlastní letní album či deník, které si poté zaplníte svými obrázky. 

/ 28.05.2017 /

Fimo – sladké miniatury

Jakou sladkost máte nejraději? Zmrzlinu, dortík nebo čokoládu?

/ 28.05.2017 /

Korálkování - náramek housenka

  Máte slabost pro výraznější náramky? Pojďte si s námi vyrobit jeden takový kousek, který využijete na běžné nošení i k nejrůznějším slavnostním příležitostem.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook