vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

22.03.2019

Nemravka.cz na PPM výstavě

Přijďte se za námi podívat v termínu 5. - 7. 4. 2019 na výstavu Prague Patchwork Meeting do Wellness hotelu Step na Praze 9. Během výstavy je možné také vyzvednout si své objednávky z e-shopu. Stačí vybrat osobní převzetí Tehovec - Vojkov a do pozn. objednávky napsat - výstava PPM. Krásný jarní víkend! 

21.03.2019

Polymer Week magazine 1 / 2019

První číslo Polymer Week magazinu v české a anglické verzi již v nabídce zde. 

21.03.2019

Dřevěné dekorace

Nazdobte si své dřevěné dekorace! Do nabídky jsme nově zařadili také několik dřevěných šuplíčků, krabiček, Shadow boxů či náramků určených pro vaše kreativní tvoření. 

20.03.2019

Velikonoční přání

Nový jarní scrapbookový článek plný velikonoční inspirace pro tvorbu přáníček. Krásné jarní dny! 

Všechny novinky

Kalendář akcí

24.03.2019

Amébovky

Název „Amébovky“ asi moc...

23.04.2019

Rámečky

Přijďte si s Johankou...

28.04.2019

Kurz Ebru - textil

Přijďte se nechat zasvětit do...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více