vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

20.09.2019

Vánočně-zimní Scrapbooking a Hanni síta

Novinky se valí k nám. A už i vánočně-zimní. Ve scrapbookových novinkách najdete sady papírů, samolepky, vyřezávací šablony či razítka. V polymerech to jsou zase nové designy sítotiskových šablon od Hanni (třeba jednorožci).  Prima poslední letní víkend. 

20.09.2019

Osobní odběry Blanická - 24. 9. 2019

Z provozních důvodů budeme osobní odběry objednávek na Blanickou uzavírat příští týden již v úterý 24. 9. 2019 v 9:00. Uhrazené objednávky budou převezeny na Blanickou a k vyzvednutí ve středu 25. 9. 2019 (vyčkejte na e-mail o možnosti vyzvednutí). Děkujeme za pochopení!

19.09.2019

Organicon klubíčka

Krásná pastelová klubíčka Organicon z organické bavlny ve 21 odstínech najdete již nyní v našich novinkách.

18.09.2019

Misky na klubíčka

Krásný nový design misek pro vaše klubíčka od Scheepjes. 

Všechny novinky

Kalendář akcí

22.09.2019

Pletky s Nemravkou no. 3

Pletánkové, v pořadí třetí...

01.10.2019

Hačkopletohraní pro děti (mladší děti)

Mají Vaše děti neposedné ruce?...

01.10.2019

Háčkopletohraní pro děti (starší děti)

Mají Vaše děti neposedné ruce?...

05.10.2019

27. Scrapbookový dýchánek u Nemravky

Scrapbook-paříte? Pojďte si...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více