vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

22.09.2020

Návod na výrobu mini dýní

Dnes odpoledne začíná podzim. A dýně jsou typickou podzimní dekorací. Vyrobte si s Natálií Lokočovou krásné dýně ze samotvrdnoucí hmoty. Návod najdete zde.

21.09.2020

Flow Yarns novinky

Naše Peťa Nemravka nelení a proto se nám tu rozrůstají další barevné krásky klubíček Flow Yarns nyní v DK variantě. Nově jsme také zařadili kvalitní papíry Fabriano Disegno 4 pro práci s pastely a pastelkami. 

18.09.2020

AKCE - Premo a Echo Park

Právě začíná nová AKCE! Se slevou 15% pořídíte všechny odstíny polymerové hmoty Premo 57 g a se slevou 10% letní kolekce od Echo Parku a Carta Bella. Akce končí 1. 10. 2020. Všem krásný víkend! 

16.09.2020

Předprodej Brooklyn Tweed

Toužíte po nějakém odstínu klubek Shelter, Loft či Peerie od Brooklyn Tweed? Předobjednejte si klubíčka s 10% slevou. Více informací se dozvíte zde.

Všechny novinky

Kalendář akcí

30. – 30.09.2020

Háčkopletohraní pro děti

Mají Vaše děti neposedné ruce?...

17.10.2020

31. scrapbookový dýchánek na Nemravce

Scrapbook-paříte? Pojďte si...

29.11.2020

Kurz Akvarel – Vánoce

Chcete si vytvořit originální...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více