vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

18.05.2021

Kurz výroby pokovených šperků

Nový a snad už finální termín kurzu výroby pokovených šperků je 19. 6. 2021. Registrovat se můžete zde. 

17.05.2021

Polyform a Jane´s Doodles

Krásné pondělí! Dnes na Nemravce slavíme, neb k nám připlula první zásilka od Polyformu. V průběhu dne budeme doskladňovat vyprodané produkty Sculpey (i nové produkty). A také jsme dnes dostali zásilku nádherných razítek od Jane´s Doodles (i s novými motivy).

16.05.2021

Papírový lapač snů

Nový návod z kategorie Home Decor. Vyrobte si s námi krásný papírový lapač snů, který bude dokonalým dárkem pro kamarádku.

14.05.2021

1. CAL a 10% sleva na klubíčka

Již zítra v sobotu 15. 5. 2021 začínáme v naší FB Nemravka klubíčková skupině první společné háčkování - 1. CAL. Proto ještě dnes a zítra platí sleva 10% na klubíčka Whirl, Whirlette, Flowers a Rosegarden. Všem krásný víkend.

Všechny novinky

Kalendář akcí

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více