vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

18.01.2022

Pletací / háčkovací deník

Využijte naší nabídky předtištěných karet do deníku a poskládejte si svůj deník z pletených a háčkovaných projektů. Inspiraci najdete v článku zde. 

14.01.2022

AKCE - Cascade Yarns, FlipBooky, Wycinanka a Hanni sítotisky

Pátek je tu a s ním i nová akční nabídka. Po dobu jednoho týdne zakoupíte se slevou 15% FlipBook alba a chipboardy Wycinanka. Se slevou 20% jsou to klubíčka Cascade Yarns a také sítotiskové šablonky Hanni. Také tu máme akci 1 + 1 ZDARMA na bižuterní komponenty (nevztahuje se na karabinky pro Macramé).  POZOR! Dnes v pátek 14. 1.  je naše provozovna zavřena. Balíčky budeme odesílat v pondělí. Krásný lednový víkend!

13.01.2022

Háčky KnitPro

V našich novinkách najdete nyní nové parádní háčky KnitPro v několika velikostech.

12.01.2022

Informace pro zákazníky - 14. 1. 2022

Z provozních důvodů bude naše provozovna v pátek 14. 1. 2022 zavřena. Pro své objednávky se můžete zastavit ve čtvrtek 13. 1. či od pondělí 17. 1. 2022. Balíčky budeme odesílat v pondělí 17. 1. 2022. Děkujeme za pochopení! 

Všechny novinky

Kalendář akcí

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace.

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více