vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

19.10.2020

Novinkové Flow Yarns

Krásné barevné pondělí s krásnými novými ručně barvenými klubíčky Flow Yarns. Určitě si svůj odstín vyberete.

16.10.2020

AKCE - Soufflé a Fantasy Prisme barvy

Půlka října je pryč a máme tu novou akční nabídku! Se slevou 10% můžete pořídit odlehčenou polymerovou hmotu Souffé a barvy Fantasy Prisme. Akce platí do 29. 10. 2020. Všem krásný a trošku kreativní víkend! 

15.10.2020

YarnArt Flowers a Bobbiny klubíčka

Tento týden se opravdu nenudíme. Vybalili jsme totiž další zásilky! Klubíčka Flowers od YarnArt a Bobbiny v různých barevných variantách u nás v NOVINKÁCH. Nově máme Flowers klubíčka v kombinaci merino vlny a bavlny. 

14.10.2020

Hanni sítotisky a taštičky na klubíčka

Další novinky! Hanni má nové designy svých sítotiskových šablonek, které najdete již v novinkách. Nově u nás najdete také tzv. Project bag, což jsou příruční tašky na klubíčka. Skvělý pomocník při pletení a háčkování (též prima dárek pro kamarádku). 

Všechny novinky

Kalendář akcí

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více