vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

06.12.2021

6. okénko - 15% na Big Shot

Krásné pondělí! I dnes jsme otevřeli adventní okénko. A dnes tam najdou 15% slevu, ti co mají rádi papír. Dnes nabízíme totiž slevu na strojek Big Shot Starter Kit. Aneb dokonalý dárek od Ježíška. 

05.12.2021

5. okénko - 20% sleva na sítotiskové šablony Hanni

Naše nedělní okénko nabízí po celý dnešní den 20% slevu na sítotiskové šablonky Hanni. Přejeme krásného Mikuláše! A pozor na čertíky!

04.12.2021

4. okénko - 15% sleva na barevné Macramé

V sobotním okénku se nám ukrývá 15% sleva na barevná klubka Macramé od YarnArt. Užijte si sněhové nadílky. 

03.12.2021

3. okénko - 20% sleva na česká vykrajovátka a nová AKCE

Protože to už někde voní a někde teprve vonět po perníčkách bude, máme tu dnes 20% slevu na česká vykrajovátka. Nezapomeňte, že sleva platí pouze dnes 3. 12. 2021. Sledujte nás i o víkendu, okénka otvíráme každý den. Dnes navíc začíná nová akční nabídka! Do 9. 12. zakoupíte ručně barvená klubíčka Flow Yarns s 10% slevou, pastelky Polychromos s 15% slevou a sady vykrajovátek Melanie Muir s 20% slevou. Přejeme krásný druhý adventní víkend.

Všechny novinky

Kalendář akcí

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace.

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více