vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

06.08.2020

Dřevěné korálky Rayher

Nově u nás najdete různé dřevěné korálky určené např. pro zdobení lapačů snů, Macramé či Home Decor projekty. 

05.08.2020

5. Pletky s Nemravkou

Rezervujte si svou židličku na 5. pletkovém setkání včas! V neděli 6. září se opět sejde parta holek s jehlicemi a háčkem u nás v kurzovně. Vezměte svá klubka a přijďte mezi nás. Registraci najdete zde. 

03.08.2020

30. Scrapbookový dýchánek

Tak snad se nám ten 30. dýchánek již vydaří. Přijďte si posedět mezi scrapbookové holky a společně si popovídat a zalepit. Registrovat si svou židličku můžete zde. 

31.07.2020

Akce na měsíc srpen

Nová letní měsíční AKCE začíná již zítra! Na celý srpen jsme pro vás připravili 15% slevu na výběr kostiček Premo, sady vykrajovátek a forem Sculpey, dále 15% na scrapbookové papíry a 10% na klubíčka Lana Grossa, Janet a Soft Cotton od Lang Yarn. Vše najdete od zítra v kategorii AKCE. Všem krásný letní víkend!

Všechny novinky

Kalendář akcí

22.08.2020

30. scrapbookový dýchánek

Scrapbook-paříte? Pojďte si...

06.09.2020

Pletky s Nemravkou no. 5

Pletánkové, (zamotané) setkání...

19.09.2020

Kurz Akvarel – květiny

Líbí se vám lehkost a křehkost...

29.11.2020

Kurz Akvarel – Vánoce

Chcete si vytvořit originální...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více