vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

15.10.2021

AKCE - Shelter, Peerie, Distress inkousty, Hanni sítotisky

Nová AKCE začíná! 10% sleva na klubíčka Brooklyn Tweed Peerie a Shelter, Distress inkoustové polštářky a sítotiskové šablonky Hanni platí do 28. 10. 2021. Dnes také začíná Drops Alpaca Párty. 30% sleva na klubíčka BabyAlpaca Silk, Alpaca, Nord, Lima, Sky, Andes, Alpaca Boucle a Wish. Krásný víkend!

14.10.2021

Yupo papír a scrapbookové mini album

Nový článek s tématem krásného scrapbookového mini alba poskládaného z Yupo papíru. 

12.10.2021

Pletařská abeceda - kurz pro začátečníky

První z kurzů pletení pro začátečníky u nás v kurzovně na Vojkově. Chtěli byste se naučit plést? Tak se přihlašte na náš první ze tří plánovaných kurzů vedených Peťou Nemravkou a Peťou Jirků.

11.10.2021

Další várka Verostudio sítotiskových šablonek

Také nové motivy sítotiskových šablonek Verostudio najdete v našich NOVINKÁCH!

Všechny novinky

Kalendář akcí

23.10.2021

32. Scrapbookový dýchánek na Nemravce

Scrapbook-paříte? Pojďte si...

06.11.2021

Pletařská abeceda A – rovné pletení hladce

Připravily jsme pro vás sérii...

13.11.2021

Pletky s Nemravkou no. 7

Pletánkové, (zamotané) setkání...

05.12.2021

Pletařská abeceda B – pletení do kruhu, ujímání

Připravily jsme pro vás sérii...

08.01.2022

Pletařská abeceda C – pletení podle návodu, pletařské zkratky

Připravily jsme pro vás sérii...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více