vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

24.06.2019

Loves you no. 8

Právě dorazil balíček s bavlněnou přízí Drops Loves You no. 8. Ideální pro letní projekty. Prima pondělí!

21.06.2019

Simple Stories nové kolekce

První letní den a letní novinkové kolekce od Simple Stories v našich novinkách. Scrapbookové papíry, samolepky, razítka či dekorace. Vše pro vaše letní projekty. Krásný letní víkend!

21.06.2019

AKCE - Premo 57 g a Echo Park kolekce

Nová AKCE právě začíná! Doplňte si své zásoby polymerové hmoty Premo 57 g se slevou 15% či Echo Park kolekce se slevou 10%. Krásný první letní den!

20.06.2019

Nové Whirl klubíčka a základy žabek vel. 37

Novinková smršť právě začíná. Nová klubíčka Whirl se už vyhřívají už u nás na pultíku. A pouze dnes i tato nová můžete pořídit za akční cenu. Nové je také modré klubíčko Blueberry Whirlette. A na přání jsme zařadili do nabídky také základ žabek ve velikosti 37. 

Všechny novinky

Kalendář akcí

Není plánován žádný termín.

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více