vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

21.11.2019

Nové sítotisky od Hanni

Nové sítotiskové šablonky od Hanni ve vánočním designu jsou tu! Doplnili jsme též vyprodané motivy. 

21.11.2019

Vánoční polymerová přání

Advent je opravdu za dveřmi! Proto přinášíme tipy na originální vánoční přáníčka zdobená polymerovými stromečky. Více v článku zde. 

20.11.2019

Slavíme 10 let!

Přijďte s námi oslavit naše desáté narozeniny. V sobotu 7. 12. 2019 od 9:30 do 17:00 si u nás na Vojkově můžete nakoupit se slevou 10% či si můžete registrovat své místo u stolu a společně se s námi ponořit do tvoření. Těšíme se na vás!

19.11.2019

Novinky od Moiko

Další novinkové sítotiskové šablony od Moiko jsou tu. Máme i jednu novou šablonku od The Rainbow. 

Všechny novinky

Kalendář akcí

01.12.2019

4 vánoční dekorace v 1 dni

Jak během jednoho odpoledne...

07.12.2019

Slavíme tvořením!

Kreativní setkání všech,...

11.01.2020

Obalte to kulatě

Jak zabalíte 119 drobných...

08.02.2020

Obalte to kulatě

Jak zabalíte 119 drobných...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více