vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

16.07.2019

PŘÍZE MALABRIGO

Naprosto úžasné příze od Malbrigo - Mechita a Sock se již zabydlují v našich regálcích. A my se nemůžeme vynadívat jak jsou úchavatné!

12.07.2019

Sítotiskové novinky od Verostudio

Novinkové sítotiskové šablony od Verostudio! 

11.07.2019

Yarn Art Macramé

Provázková příze Macramé od Yarn Art opět skladem. 

10.07.2019

Echo Park a letní kolekce

Léto v plném proudu a tak je nejvyšší čas na letní kolekce. A ty od Echo Parku jsou prostě božské! Nepřehlédněte též nové baby kolekce pro holky i kluky. Krásný den! 

Všechny novinky

Kalendář akcí

24.08.2019

25. Scrapbookový dýchánek u Nemravky (2)

Scrapbook-paříte? Pojďte si...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více