vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

18.04.2019

Hledáme klubíčkovou královnu

Do našeho nemravně mravného skvělého týmu hledáme posilu pro naše kulaté huňaté kamarády. Královnu, jejíž vášní jsou klubíčka. Ráda plete, háčkuje a je to součástí jejího života, bez které „nemůže žít“. Více se o pozici dozvíte zde. 

17.04.2019

DOPRAVA ZDARMA - prodlouženo do středy 17. 4. 2019

Naše nabídka na dopravné zdarma u objednávek platí ještě dnes ve středu 17. 4. 2019. u objednávek nad 500 Kč kurýrem GLS či Zásilkovnou. Udělejte si radost s velikonočním zajíčkem.

16.04.2019

The Rainbow sítotiskové šablony

Novinkové motivy od The Rainbow! Šest nových sítotiskových motivů pro vaše jarní projekty. Využijte ještě dnes k jejich nákupu DOPRAVU ZDARMA (u objednávek nad 500 Kč kurýrem GLS a Zásilkovnou). 

15.04.2019

Home Decor - Domeček a velikonoční vajíčka

Nepřehlédněte nové články a vyrobte si s námi originální velikonoční dekorace. Více zde - domeček a velikonoční vajíčka.

Všechny novinky

Kalendář akcí

23.04.2019

Rámečky

Přijďte si s Johankou...

28.04.2019

Kurz Ebru - textil

Přijďte se nechat zasvětit do...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více