vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

23.04.2019

Scrapbooking a jarní stránky

Jaro je v plném proudu. Čas na krásné barevné fotky od vašich alb a deníků. V novém scrapbookovém článku vám přinášíme pár tipů.

23.04.2019

Sdílejte a vyhrajte sadu Fimo Professional

Na naší FB Nemravka stránce máme další sdílecí soutěž. Sdílejte do 30. 4. 2019 a zkuste vyhrát sadu Fimo Professional. Krásný den! 

18.04.2019

River a Stone Washed, Maxi Sweet Treat a výměnné jehlice

Ještě před velikonočními svátky pro vás máme NOVINKY. Nádherné nové odstíny přízí River Wasted a Stone Washed. Pro výrobu lapačů snů nová klubíčka Maxi Sweet Treat. Pro pletařky 11 velikostí výměnných jehlic KnitPro a 4 velikosti lanek. Nově také vidlice pro háčkování. Všem krásný zelený čtvrtek!

18.04.2019

Hledáme klubíčkovou královnu

Do našeho nemravně mravného skvělého týmu hledáme posilu pro naše kulaté huňaté kamarády. Královnu, jejíž vášní jsou klubíčka. Ráda plete, háčkuje a je to součástí jejího života, bez které „nemůže žít“. Více se o pozici dozvíte zde. 

Všechny novinky

Kalendář akcí

28.04.2019

Kurz Ebru - textil

Přijďte se nechat zasvětit do...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více