vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

21.02.2020

Dětská kartonová alba

Novinkou v našich kartonových albech jsou základy pro dětská mini alba ve tvaru bodíčka a šatiček. Stačí nazdobit, svázat a krásné dětské album máte hotové. V novinkách najdete také nové odstíny akrylových barev Artiste. Přejeme prima víkend!

20.02.2020

Mixed Media v novém článku

V novém scrapbookovém článku vám ukážeme, jak si vyrobit z kartonových desek originální mini album zdobené Mixed Media technikou. 

19.02.2020

Zásilka od Lang Yarns

Balíček od Lang Yarns vybalený a naskladnění. Doplnili jsme dostupné vyprodané jehlice a klubíčka. Nově u nás najdete různé velikosti kruhových jehlic 100 cm. 

19.02.2020

Nové sítotiskové šablony od Hanni

A další krásné motivy sítotiskových šablon od Hanni v našich NOVIKÁCH! Také jsme doplnili ty vyprodané. 

Všechny novinky

Kalendář akcí

22.02.2020

Pletky s Nemravkou no. 4

Pletánkové, (zamotané) setkání...

07.03.2020

Látkové mini album ve stylu Vintage

Přijďte si v březnu vytvořit...

14.03.2020

Obalte to kulatě

Snila jste někdy o tom, jaké...

21.03.2020

30. scrapbookový dýchánek

Scrapbook-paříte? Pojďte si...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více