vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

15.02.2019

AKCE - Premo 454 g, zimní kolekce a jehlice Addi

Nová AKCE! Do konce února můžete nakoupit za zlevněné ceny polymerovou hmotu Premo 454 g a Original Sculpey, dále zimní a vánoční scrapbookové kolekce a také kruhové jehlice 50 cm a klasické jehlice Addi. Prima víkend! 

14.02.2019

13. Prague Patchwork Meeting

Zapište si do svých diářů, že ve dnech 5. - 7. 4. 2019 nás najdete na stánku Nemravka.cz na dalším ročníku Prague Patchwork Meetingu v Praze ve Wellness hotelu Step. Těšíme se na vás!

13.02.2019

Almendra Cowl nákrčník

Božský Almendra Cowl nákrčník jsme pro vás museli přeložit do češtiny. Návod na tento pletený skvost najdete zde. 

12.02.2019

Moiko stítotisky - lamy, knoflík, listy

Lamy prostě hýbou světem. Tudíž je najdete také na nových sítotiskových šablonách od Moiko stejně jako listy či knoflíky.

Všechny novinky

Kalendář akcí

19.02.2019

Háčkopletohraní pro děti

Mají Vaše děti neposedné ruce?...

23.02.2019

24. Scrapbookový dýchánek na Nemravce

Scrapbook-paříte? Pojďte si...

17.03.2019

Pletky s Nemravkou no. 1

Pletánkové, (za)motané setkání...

24.03.2019

Amébovky

Název „Amébovky“ asi moc...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více