vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

26.11.2021

Nově v AKCI

Dnes začíná nová týdenní AKCE. S 15% slevou nakoupíte vlněná klubíčka Shelter, Loft a Peerie od Brooklyn Tweed a s 20% slevou tekuté polymerové hmoty a také naše české Nemravka samolepky. A nezapomeňte, že do neděle 28. 11. 2021 můžete využít naší DOPRAVY ZDARMA. Přejeme vám krásný první adventní víkend!

25.11.2021

Black Friday - DOPRAVA ZDARMA

Black Friday na Nemravce právě začíná! A to s DOPRAVOU ZDARMA! Od dnešního dne 25. 11. do neděle 28. 11. 2021 nakoupíte bez poštovného. Platí pro objednávky nad 500 Kč kurýrem GLS a Zásilkovnou v rámci ČR při platbě předem (nevztahuje se na dobírky). Pro naše zahraniční zákazníky tu máme 5% slevový kód. Stačí zadat BF2021. Užijte si své vánoční nákupy právě teď. 

24.11.2021

Brooklyn Tweed právě dorazil!

Právě jsme vybalili vlněná klubíčka Brooklyn Tweed. Shelter, Loft či Peerie již k mání u nás v obchůdku. Najdete tam i dvě novinky.

19.11.2021

AKCE - Bio Shetland, Silky Kid, PanPastel, Kemper vykrajovátka

Nová týdenní AKCE právě začíná! S 20% slevou zakoupíte klubíčka Bio Shetland od BC Garn a Silky Kid s Morning Salution od Kremke Soul Wool. S 15% slevou si můžete doplnit zásobu pastelů PanPastel. A opět s 20% slevou vykrajovátka Kemper. AKCE platí do 25. 11. 2021. Přejeme krásný víkend! 

Všechny novinky

Kalendář akcí

05.12.2021

Pletařská abeceda B – pletení do kruhu, ujímání

Připravily jsme pro vás sérii...

08.01.2022

Pletařská abeceda C – pletení podle návodu, pletařské zkratky

Připravily jsme pro vás sérii...

15.01.2022

33. Scrapbookový dýchánek na Nemravce

Scrapbook-paříte? Pojďte si...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více