vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

23.11.2020

Lavinia opět skladem

Zase jsme pro vás objednali krásná razítka a šablony od Lavinie. Skvělý dárek pod stromeček pro všechny scrapbookařky. 

23.11.2020

Raglánový svetřík v dospělácké velikosti

Tak i dospěláckou velikost už najdete v návodu. Pletený raglánový svetřík pro ty menší i větší holky v návodu od Zuzky zde. 

22.11.2020

Vánoční přáníčka

Tip na hvězdičková přání v novém scrapbookovém článku zde. Vlastnoručně vyrobená přání udělají určitě velkou radost.

20.11.2020

Puffy Alize klubíčka v nových odstínech

Další nové odstíny klubíček Puffy Alize v našich novinkách. Pro pletení budete potřebovat jen své prstíky.

Všechny novinky

Kalendář akcí

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více