vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

23.10.2020

Vánoční razítka Nemravka, vyřezávací šablony a dekorativní šňůrky

Než vám popřejeme pohodově kreativní víkend máme pro vás pár informací o doskladnění našeho zboží. Určitě nepropásněte nově doskladněná silikonová razítka Nemravka s (nejen) vánoční tématikou. Nově máme miminkovskou sadu či textové razítko pro paní učitelku. Dále jsme doplnili a rozšířili odstíny dekoračních šňůrek a vyřezávacích šablonek se základními tvary. Užijte si podzimně tvořivý víkend! 

22.10.2020

Malabrigo opět skladem

Další zásilka vybalena. Doplnili jsme zásoby Malabrigo klubíček a jeden nový odstín Caracol. 

22.10.2020

Scrapbookový kalendář jako dárek

Tip na vánoční dárek najdete v novém scrapbookovém článku. Vyrobte krásný kalendář, který potěší určitě každého. Více se dozvíte v článku zde. 

21.10.2020

Provozovna Vojkov uzavřena

Vzhledem k nařízení vlády ČR bude od 22. 10. 2020 do odvolání provozovna uzavřena. Osobní odběr je po dohodě možný, e-shop funguje bez omezení. U zasílání Zásilkovnou je možné, že bude zásilka přesměrována na nejbližší možné otevřené místo. Proto raději volte místa, kterých se opatření nedotknou a budou otevřená. Za všechny z Nemravka.cz Vám přeji pevné nervy, zdraví a ráda bych Vás ubezpečila, že se Vám vynasnažíme toto divné období zpříjemnit. Držte se, Petra Nemravová

Všechny novinky

Kalendář akcí

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více