vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

01.12.2020

Dětské fixy Chameleon Kidz

Udělejte radost svým dítkům a darujte jim pod stromeček dětské fixy Chameleon Kidz. Uvidíte, kolik zábavy si s nimi užijí. 

30.11.2020

Upozornění pro zákazníky!

Všechny moc prosíme o větší dávku trpělivosti při doručování balíčku - jezdí k nám kurýři s po strop naplněnými auty, a přestože všichni dělají, co se dá, balíčky mohou mít při doručení zpoždění. Zejména pak Česká pošta, kterou opět pro doručení před Vánoci nedoporučujeme. Ostatní kurýři zatím fungují s menšími omezeními, ale fungují, byť doručení může být o něco delší než je standard. My nadále balíme a vypravujeme balíčky ihned po obdržení / zaplacení objednávky, pokud ten den již balíčky nejsou naloženy a odvezeny k přepravě.  Děkujeme za pochopení a krásné adventní dny, Nemravka.cz

30.11.2020

Flow Yarns, sítotiskové šablonky Verostudio

Krásné pondělí! Pokochejte se krásnými fingeringovými klubíčky Flow Yarns se stříbrnou nitkou v nádherných lila tónech. Pro polymerové milovníky tu máme nové motivy sítotiskových šablonek Verustudio. 

29.11.2020

Advent s Nemravkou

Přejeme všem krásný adventní čas! A i letos pro vás máme připravené adventní dárečky. od 1. do 24. 12. 2020 budeme každé ráno lostovat 3 výherce polymerových, klubíčkových či scrapbookových dárků, které dáme přímo do vašich objednávek. Krásný adventní večer! 

Všechny novinky

Kalendář akcí

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více