vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

21.10.2021

Dřevěná víka a tyčky na Macramé

Krásná dřevěná víčka české výroby s obrázkem pro háčkované košíky najdete v našich novinkách. Stejně jako silné tyčky na dekorace Macramé. 

19.10.2021

Cardiff Cashmere

Právě jsme u nás doskladnili klubíčka Cardiff Cashmere Classic a Brushlight. Nově u nás najdete Brushmere a nějaké nové odstíny Classicu.

19.10.2021

Scrapbookové mini album - dýně

K podzimu dýně prostě patří! A jednu dýni najdete v našem novém scrapbookovém článku. Vyrobte si s námi krásné podzimní mini album ve tvaru dýně.

18.10.2021

Perleťový Cernit v novinkách

Jupíííí právě jsme doskladnili polymerovou hmotu Cernit a také máme krásný perleťový Cernit v novinkách.

Všechny novinky

Kalendář akcí

23.10.2021

32. Scrapbookový dýchánek na Nemravce

Scrapbook-paříte? Pojďte si...

06.11.2021

Pletařská abeceda A – rovné pletení hladce

Připravily jsme pro vás sérii...

13.11.2021

Pletky s Nemravkou no. 7

Pletánkové, (zamotané) setkání...

05.12.2021

Pletařská abeceda B – pletení do kruhu, ujímání

Připravily jsme pro vás sérii...

08.01.2022

Pletařská abeceda C – pletení podle návodu, pletařské zkratky

Připravily jsme pro vás sérii...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více