vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

22.01.2020

Pletky s Nemravkou no. 4

V sobotu 22. 2. 2020 (to je ale parádní datum, že?)  se sejdeme opět my, co holdujeme jehlicím a háčkům. Jestli se chcete přidat, registrujte se zde. 

21.01.2020

Další Malabrigo klubíčka

Oujeee další nálož Malabrigo klubíček právě v našich NOVINKÁCH! Osm nových odstínů Arroyo a další vyprodané již opět skladem. Tak rychle, aby zase nebyly fuč. 

20.01.2020

13 Arts scrapbookové papíry

Nové krásné scrapbookové papíry od 13 Arts se vyhřívají v našich novinkách. Doskladnili jsme též vyprodané bílé a čiré gesso. 

19.01.2020

AKCE - Ateco, Claritystamp, Jawoll klubíčka

A nová akce již začala. Se slevou 10% nyní pořídíte sady vykrajovátek Ateco, plastové šablony Claritystamp či klubíčka Jawoll od Lang Yarns. Vše v kategorii AKCE. 

Všechny novinky

Kalendář akcí

01.02.2020

29. scrapbookový dýchánek

Scrapbook-paříte? Pojďte si...

08.02.2020

Obalte to kulatě

Jak zabalíte 119 drobných...

15.02.2020

Akvarelové zimní album Šmoulové (od základu)

Nevyhovuje Vám kroužková...

22.02.2020

Pletky s Nemravkou no. 4

Pletánkové, (zamotané) setkání...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více