vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

20.06.2019

Nové Whirl klubíčka a základy žabek vel. 37

Novinková smršť právě začíná. Nová klubíčka Whirl se už vyhřívají už u nás na pultíku. A pouze dnes i tato nová můžete pořídit za akční cenu. Nové je také modré klubíčko Blueberry Whirlette. A na přání jsme zařadili do nabídky také základ žabek ve velikosti 37. 

19.06.2019

Letní přání

Konec roku se blíží! Věnujte ručně vyrobená přání paní učitelkám, vychovatelkám či asistentkám. Tip v novém článku zde. 

18.06.2019

Polymer Week Magazine č. 2 / 2019

Již u nás na pultíku. Druhé číslo roku 2019 Polymer Week Magazine. 

14.06.2019

Řezačka Tonic Studio a alkoholové inkousty

I v tento horký pátek k nám dorazilo zboží. Skladem opět řezačka Tonic Studio, gelové pero černé, alkoholové perleťové inkousty a mixativy, Yupo papír či písanky pro Hand Lettering. Krásný víkend všem!

Všechny novinky

Kalendář akcí

22.06.2019

Pletky s Nemravkou no. 2

Pletánkové, (za)motané setkání...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více