vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

22.05.2019

Den dětí se blíží

Jak zabalit dárečky a sladkosti pro naše ratolesti? Mrkněte na pár tipů v našem novém článku zde. 

21.05.2019

Perleťové alkoholové inkousty

Nově v nabídce najdete perleťové alkoholové inkousty Adirondack. Nepřehlédněte též vyřezávací kovové šablony pro vaše vyšívací projekty.

21.05.2019

Pletky s Nemravkou no. 2

Druhé pletánkové, (zamotané) setkání všech, kterým se háčky a jehlice staly věrnými přáteli! V sobotu 22. 6. 2019 se opět sejdeme u nás na Vojkově. Svou židličku si můžete rezervovat zde.

20.05.2019

Summer Rainbow / háčkovaná taška

Slibovaný návod z úžasně barevné příze Scheepjes Bloom 50 g již visí mezi návody! Uháčkujte si s námi krásnou letní tašku, která rozzáří každý outfit.

Všechny novinky

Kalendář akcí

22.06.2019

Pletky s Nemravkou no. 2

Pletánkové, (za)motané setkání...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více