vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

04.12.2020

Doskladněno - Inka - Gold, Viva razítka, SB papíry

Stále se snažíme vyprodané zboží pro vás rychle naskladnit. Dnes jsme doplnili Inka - Gold barvy, razítka Viva, sady scrapbookových papírů Studio Light a některé plastové šablonky. V novinkách najdete sady štětců Viva. Přejeme krásný druhý adventní víkend.

03.12.2020

Ručně vyrobená vánoční přáníčka

Vyrobte si vánoční přáníčka a udělejte tak radost svým blízkým. Pár dalších tipů v novém článku zde.

02.12.2020

Whirlettte nové odstíny

Nové odstíny oblíbených bavlněných klubíček Whirlette právě dorazily. V novinkách najdete také sadu jehlic KnitPro Zing, oboustranné jehlice Ginger či vyšívací nůžky. 

01.12.2020

Dětské fixy Chameleon Kidz

Udělejte radost svým dítkům a darujte jim pod stromeček dětské fixy Chameleon Kidz. Uvidíte, kolik zábavy si s nimi užijí. 

Všechny novinky

Kalendář akcí

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více