vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

01.12.2021

Malabrigo příze

Právě jsme doskladnili Malabrigo klubíčka jako Arroyo, Caprino, Rasta a Rios. 

01.12.2021

1. okénko adventního kalendáře

Dnes jsme otevřeli 1. okénko našeho adventního kalendáře. A po celý den můžete zakoupit fixy Chameleon s 15% slevou.

30.11.2021

Extruder Makin´s a sada disků ZDARMA

Nakupte Extruder Makin´s a získejte sadu disků (B, C) dle svého výběru zdarma. A nebo kupte sadu disků C a sadu disků B získáte zdarma. 

29.11.2021

Nové dřevěné dekorace

Pro vaše Macramé projekty jsme pro vás přidali do našeho obchůdku krásné dřevěné základy, které můžete využít pro výrobu vánočních dárečků.

Všechny novinky

Kalendář akcí

05.12.2021

Pletařská abeceda B – pletení do kruhu, ujímání

Připravily jsme pro vás sérii...

08.01.2022

Pletařská abeceda C – pletení podle návodu, pletařské zkratky

Připravily jsme pro vás sérii...

15.01.2022

33. Scrapbookový dýchánek na Nemravce

Scrapbook-paříte? Pojďte si...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více