vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

18.01.2020

Valéntýnské mini album

Jestli rádi vyrábíte mini alba k Valentýnovi (nebo jen tak pro radost), tak mrkněte do našeho nového scrapbookového článku. Krásný víkend! 

16.01.2020

Novinky YarnArt

Klubíčková smršť pokračuje! Právě se totiž dokutálela duhová klubíčka Flowers, Macrame Cotton či Ribbon od YarnArt. 

16.01.2020

Dropsí zásilka

Další várka klubíčkových novinek se dnes přivalila na Nemravku. Tentokráte jsou to Dropsí přadénka Air, Nepal, Nord či Puna. Dosklanili jsme též vyprodané Drops Loves You, Sky, Andes, Nepal či Lima. Drops klubíčka najdete zde. 

15.01.2020

Scrapbookové kurzy

Novinky v našich scrapbookových kurzech. Přijďte si vyrobit krásná mini alba s témetam - Akvarelové zimní album Šmoulové  - 15. 2. 2020 či Látkové mini album ve stylu Vintage - 7. 3. 2020. Na kurzy je nutné se registrovat.

Všechny novinky

Kalendář akcí

01.02.2020

29. scrapbookový dýchánek

Scrapbook-paříte? Pojďte si...

08.02.2020

Obalte to kulatě

Jak zabalíte 119 drobných...

15.02.2020

Akvarelové zimní album Šmoulové (od základu)

Nevyhovuje Vám kroužková...

07.03.2020

Látkové mini album ve stylu Vintage

Přijďte si v březnu vytvořit...

... celý kalendář zde

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více