vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Novinky

21.01.2021

Předobjednávka pastelů PanPastel

Pro velký zájem bychom vám rádi nabídli předobjednávku sad pastelů PanPastel. Jedná se o sady PanPastelů a sady Nikol I. a II. Při předobjednání originálních sad pastelů získáte jako dárek sadu nanášecích houbiček (neplatí pro sady Nikol I. a II., které jsou již zvýhodněné). V případě zájmu o předobjednání nám prosím napište na e-mail scrapbooking@nemravka.cz. Své předobjednávky můžete posílat do úterý 26. 1. 2021.

21.01.2021

Nové jehlice a lanka

V kategorii jehlic máme nyní nové délky výměnných lanek a druhy jehlic Twist od Chiaogoo. :-) Novinkou jsou též výměnné jehlice Click bambus od Addi. Vše najdete zde. 

21.01.2021

Nové jehlice a lanka

V kategorii jehlic máme nyní nové délky výměnných lanek a druhy jehlic Twist od Chiaogoo. :-) Novinkou jsou též výměnné jehlice Click bambus od Addi. Vše najdete zde. 

19.01.2021

PanPastel skladem

Oblíbené pastely PanPastel jsou opět k mání. Během dne doplníme též sady Nikol.

Všechny novinky

Kalendář akcí

Už jsme DROPsí!

DROPS je přední evropský výrobce přízí. Poskytují svým zákazníkům nejen skvělou škálu přízí, ale také nepřeberně návodů - jenom v češtině jich je přes 4000 zdarma. Proto jsme rádi, že Nemravka už je také DROPSí a postupně budeme dodávat další a další klubíčka od tohoto výrobce. Šup do eshopu na  Drops klubíčka.

Nemravka.cz není jen e-shop

Na Nemravce najdete nejen spoustu kreativního materiálu a pomůcek, ale také spoustu rad a inspirace. Chceme, aby vás tvoření bavilo, proto pravidelně přinášíme nové články a návody. Více najdete v záložce DIY návody a nápady... a kdybyste nevěděli, co DIY znamená, tak je to Do It Yourself, tedy "urob si sám".. cool

Nemravné nákupy

Není na nich nic nemravného, ale jméno je jméno... innocent Naše Nemravné nakupování je poděkováním našim stálým zákazníkům v podobě slevy na další nákupy (NAVŽDY, tedy dokud tu budeme ) po dosažení určitého objemu Vašich nákupů. Zní to pěkně, že? Také to pěkné je a jak moc... to zjistíte zde...

Nemravka Klubíčková

Přidejte se do naší klubíčkové skupiny na FB. Dozvíte se spoustu informací o novinkách, tipy na návody, různé články a samozřejmě získáte mnoho inspirace. 

Akční zboží

Velkoobchod

VO Nemravka nabízí distribuci kreativního materiálu pro obchodníky od renomovaných značek, zejména polymerové hmoty a související materiál a pomůcky.

Zjistit více