°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Změna v dopravě ZDARMA! 

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Osobní odběry Blanická!

Příští týden budeme uzavírat objednávky pro osobní odběry do Blanické již v úterý 10. 4. 2018 v 10 h. Uhrazené objednávky budou k vyzvednutí od středy 11. 4. 2018 od 12 h.
Děkujeme za pochopení!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Workshop s Christine Dumont - 15. - 16. 9. 2018!

Workshop s báječnou Christine Dumot nazvaný Transforming Clay and Decollage je již plně obsazen. Ale bude mít pokračování (budete-li chtít). Pokud se na Vás místo nedostalo, registrujte se jako náhradník zde. Další běh kurzu bude probíhat pravděpodobně u nás na Vojkově (v prostorách Nemravka.cz) 17. - 18. 9. 2018, případně 18. - 19. 9. 2018. 
 
 
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Upozornění pro zákazníky!!!

V období mrazů může při zasílání dojít zamrznutí vodou ředitelných produktů, a tím k jejich znehodnocení. Objednání takového produktu proto nedoporučujeme, v případě Vašeho objednání jej zabalíme co nejlépe, ale nemůžeme garantovat, že nedojde k poškození. Za takové poškození, nemůžeme bohužel zodpovídat a je na Vaše vlastní riziko. Jde o produkty (zejména barvy) Inka Gold, patinovací inkousty, akrylové barvy, laky atd. Při osobním odběru budou samozřejmě všechny produkty skladem k dispozi. 

Děkujeme za pochopení!!!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

VÝPRODEJ stále pokračuje!!!

Sledujte naší sekci VÝPRODEJ, kde najdete nově mnoho materiálu a pomůcek za skvělé výprodejové ceny (výši slevy najdete přímo u produktu). Platí do vyprodání zásob!

Don´t miss BIG SALE 2018 on Nemravka.cz! Look at our category SALE. You find many materials and tools for sale prices there. You can see the discount price in the product details. Sale is valid while stocks last!


°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

NOVINKA v DOPRAVĚ!!!

Jako jeden z mnoha adventních "dárečků" Vám nabízíme možnost využívat dopravu Vašich objednávek prostřednictvím ZÁSILKOVNY. Přejeme vám krásný Advent a zase o něco příjemnější a levnější nakupování!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

CERNIT - VÝPRODEJ

Doplňte si své zásoby Cernitu za zvýhodněné ceny včas. Akce platí od 13. 10. 2017 do vyprodání zásob.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Video tutorial - Magnetic Pendants - od Helen Breil.
Jste fanouškem úžasné umělkyně Helen Breil? Nenechte si tedy ujít její nový návod nazvaný "Magnetic Pendants". V 90 minutovém videu vám představí novou techniku tvorby šperků. Najdete zde detailní postup, 3 techniky pro úpravu povrchu šperku a mnoho rad a tipů pro vaši tvorbu. Jestliže se zaregistrujete na úvodní video (zdarma), získáte 3 první videa celkem z 18 zdarma. Více informací se dozvíte zde.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Osobní odběry Blanická a Vojkov!

I nadále zůstává servis osobních odběrů na Blanické 6, Praha 2. Osobní odběry lze nyní platit pouze předem (nelze již platit v hotovosti na místě). Více informací najdete zde.

Své objednávky či zboží si též můžete vyzvednout, nakoupit a přímo zaplatit v našem skládku na Vojkově , K nemocnici 50 a to ve dnech - po, st a pá od 8 do 14 h (v jiné dny pouze dle předchozí telefonické či e-mailové domluvy). Jak se k nám dostanete najdete zde.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Nové video - Texturování s Inka Gold + nové barvičky v shopu

Blendovaný Bull Eye

Přinášíme další video se základní technikou blendování a bull eye. Pro nemravku.cz natočila Jana Honnerová :-)

Spirála a chryzantéma na víkend

Na video dvoubarevného blendu navazuje naše další video, při němž uvidíte, jak z blendu vyrobit spirálku a tu zpracovat do chryzantémy. Kromě hmoty budete potřebovat také starou kreditní kartu :)

°

Pro barevné podzimní dny Vám přinášíme něco barev v podobě videí a základních návodů, jak pracovat s polymery. Některé budou free, složitější techniky pak za "lidový" poplatek.

První z videí přinášíme zde:

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


ŽIVĚ NA JEDNIČCE - ČT1, 29. 2. 2012

Ve středu 29. 2. jsem měla možnost udělat malinko reklamy nejen polymerové hmotě :o) v pořadu Živě na jedničce. Pro ty, kdo neznají, je to odpolední pořad o všem možném, zajímavém, co se zrovna děje,... :o)

Spolu s moderátory jsme vyrobili texturovaný náramek z KatoPolyclay s kapkou inkoustů pečený na formě.

Pokud chcete vědět více, mrkněte na video sem a/nebo na fotky sem.

Kalendář

/21.04.2018/

Scrapbookový dýchánek u Nemravky - změna termínu!

Scrapbook-paříte? Pojďte si posedět, pokecat a zatvořit si společně se stejně nadšenými "scrap-maniaky". 

/24.04.2018/

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/15.05.2018/

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/15. – 16.09.2018/

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde


17.04.2018Plameňáci a pomeranče

Ano, i my na Nemravce musíme být IN. A proto jsme připravili krásné designy plastových šablon s motivem pomerančů a plameňáků. A také na vaše přání...sadu chipboardů s motivem kafíčekčíst více...

16.04.2018Cernit 56g, 250g, 500g

Právě jsme doskladnili různá balení polymerové hmoty Cernit. Prima pondělí!  číst více...

15.04.2018Šablony ve scrapbookingu

Nový článek a nové tipy pro vaše scrapbookové tvoření. Šablony jsou prostě nepostradatelnou součástí scrapbookového tvoření.  číst více...

13.04.2018Textury Lisa Pavelka a šablony TCW a Ranger v AKCI

Opět uběhlo 14 dní a máme tu novou akci! Nyní v ní najdete mnoho motivů textur od Lisa Pavelka a také plastové šablony od Ranger. Akce platí do 26. 4. 2018. číst více...

Všechny novinky

Akce

Osobní plánovací diář Simple Storis / Bloom / Robin´s Egg Osobní plánovací diář Simple Storis / Bloom / Robin´s Egg
Cena: 1 065 Kč
Scrapbookový papír Simple Stories / Hello Fall / Celebrate Fall Scrapbookový papír Simple Stories / Hello Fall / Celebrate Fall
Cena: 26 Kč
Desky na plánovací diář Simple Stories / Carpe Diem / Floral Dot Desky na plánovací diář Simple Stories / Carpe Diem / Floral Dot
Cena: 1 065 Kč
Křišťálová pryskyřice Pint Art / malé balení 120 ml Křišťálová pryskyřice Pint Art / malé balení 120 ml
Cena: 225 Kč
Zářivé korálky / 20 ks / 8 mm / kávové Zářivé korálky / 20 ks / 8 mm / kávové
Cena: 45 Kč
Zářivé korálky / 20 ks / 8 mm / zelené Zářivé korálky / 20 ks / 8 mm / zelené
Cena: 45 Kč
Kalota 50 ks / 9 mm / gun metal Kalota 50 ks / 9 mm / gun metal
Cena: 54 Kč
Kokosové heishi přírodní mini / šňůra Kokosové heishi přírodní mini / šňůra
Cena: 87 Kč

Další produkty