vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604


Přijďte si k nám nakoupit nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:
po, st a pá 8 - 14
Jiné dny dle předchozí domluvy!

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 734 742 604

Obecné informace
info@nemravka.cz

Velkoobchod
velkoobchod@nemravka.cz

Informace o polymerovém tvoření
petra@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu
scrapbooking@nemravka.cz

Slavíme... 7 let Nemravky

 

Blíží se čas dalšího výročí naší "nemravné" etapy. Té mé osobní o trochu déle než té, která přišla o něco později - s objevením čarovné polymerové hmoty.

1. prosince 2009 jsme spustili webové stránky Nemravka.cz. Původně měly být zaměřené pouze na sdílení informací o polymerové hmotě. To jsem si kdysi, když jsem "ji" potkala, dala za cíl. Říci co nejvíce lidem, jak je úžasná. A vy už víte, že je..  Jenže jsem zjistila, že nám na trhu leccos chybí a po zkušebním prodeji na Fleru jsem se přesvědčila, že nejen mně. Proto webmaster Hynek plánované a připravované informativní stránky předělával i na e-shop. Lámala jsem si tehdy hlavu s názvem, ale právě Hynek mě přesvědčil, že Nemravka může být klidně i kreativní a polymerová.. 

První naše objednávka přilétla 2. prosince 2009 a byla od pana Marka z Jesenice, zakoupil si extruder. Další pak přišly 6. prosince a e-shop se pomalu začal rozbíhat. Vzpomínám, že na Mikuláše jsem od manžela Peti dostala svůj pracovní notebook, pro mě dodnes jakýsi symbol začátku podnikání. Pracovním prostorem mi byl stůl v obýváku, faktury jsem tiskla na tiskárně na fotky a prvním skladovým prostorem byly 3 šuplíky v hostinském pokoji. Byl to tenkrát vůbec plodný závěr roku, o pár dní později jsem zjistila, že budeme mít Adélku. Díky ní vlastně dodnes odčítám historii Nemravky od jejího věku.. 

Historii Nemravky sem psát nebudu, byť by byla barvitá. Krátce o ní se můžete dozvědět zde. Stejně tak tu najdete, kdo pro vás balí zboží do pytlíčků, objednávek a dále...

Byl a je to čas jakéhosi nového života, který prožívám. Doteď v něm bylo spoustu sdílené radosti, zkušeností, ale i něco ztráty iluzí a špetky smutku. Tak jako v každém našem životě, i tom nemravkovském. Než tento nový čas přišel, předcházel mu nesmírně intenzivní vnitřní pocit, že "něco" přijde. To něco bylo tak silné, že jsem opustila dosavadní práci, ve které jsem nebyla spokojená. Přišlo! Po krátkém čase jsem jistila, že jsem těhotná s naší první holčičkou. Jenže ten pocit ve mně přetrvával. Pak, když byla Mája miminko, jsem objevila polymerovou hmotu a události nabraly spád. No a dneska vidíte, jak to dopadlo... Celý tento dlouhý odstavec píšu o tom, abych vám v rámci našeho 7. výročí vyprávěla o jednom splněném přání. Přáním o svobodě a vlastní realizaci. Přání, o kterém jsem kdysi nepochybovala a zároveň mu dala prostor, aby se splnilo svým vlastním způsobem. Nikdy by mě totiž nenapadlo, že já, čistě humanitně vzdělaná, budu dělat obchod...

Proto vám všem přeji, aby jste snili a o svých snech nepochybovali. Oni se pak - dříve či později - stanou vaší skutečnou realitou.

Mějte se krásně, slavte s námi a děkujeme vám za přízeň. Díky ní se mé sny mohly uskutečnit. Věřím, že i my vám pomáháme plnit si vaše kreativní sny a děláme tak společně svět hezčí. 

Pěkný Advent,

Petra Nemravová

nemravka.cz

PS: pokud plánujete objednávku, tak mezi 2. a 4. prosincem 2016 ji v rámci "oslav" budete mít o 7 procent levnější. Při objednání zadejte kód vyroci7 a je to... Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.