Kalendář akcí

Scrapbooking aneb výroba minialbíčka

Místo konání akce / Venue Kulturní centrum
Typ akce / Type of venue Kurz - scrapbooking
Cena za osobu / Price per person 499,- Kč
Termín konání akce / Date 25.06.2013 od / from 17:30 do / till 21:00

Potápíte se v nekonečných hlubinách papírového světa Scrapbookingu? Stali jste se totálním "závislákem" na tomto druhu tvoření? Neváhejte a přijďte si vyrobit krásné minialbíčko. 

Na tomto kurzíku se naučíte, jak na výrobu minialbíčka. Vytvoříte si desky na albíčko a 3 druhy různých dekoračních kapsiček, dále se naučíte vyrobit a ozdobit visačky (neboli tags), které jsou nedílnou součástí albíčka. Ukážu vám, jak na mini stránky a jejich úpravu. Vyzkoušíte si práci s Big Shotem (embossovacími kapsami a vyřezávacími šablonami) a kleštěmi Crop-A-Dile na usazování nýtků. Celé albíčko si svážete pomocí knihařských kroužků. V případě, že si budete chtít přinést fotografie, které si rovnou do albíčka zakomponujete, vybírejte takové fotky, které můžete různě zmenšit a vystříhat (fotky však nejsou nutné a dají se tam kdykoliv dodat).   

Kurzík se koná v Kulturním centru "12", Jordana Jovkova 3427/20, Praha 4 - Modřany (www.kc12.cz). Zájemci o kurzík se mohou hlásit u pí. Lenky Jaré na e-mailové adrese: jara@kc12.cz.     

« zpět na kalendář akcí


Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook