Big Shot aneb zatočíme kličkou

Dalším tématem Scrapbookového kurzíku byla tentokrát vyřezávací a embossovací mašinka Big Shot. Kurz se konal za parného dne 20.června v podvečer v nových prostorách kurzovny Nemravky. Jak název kurzu sám napovídá, tak jsme se naučili "jak zatočit kličkou" aneb vyzkoušeli si práci s Big Shotem či Cuttlebugem. Účastníci kurzu se dozvěděli základní informace o těchto mašinkách a mohli si sami vyzkoušet, jak se s nimi pracuje. Na začátku kurzu shlédli několik promo ukázek, jak manipulovat s embossovacími a vyřezávacími šablonami. Všichni bedlivě naslouchali a nevěřícně kroutili hlavami hlavně při ukázkách různých druhů vyřezávacích šablon. Také se šablonami jsme strávili nejvíce času, protože je nespočet možností kombinací a triků, jak s nimi pracovat, že by nám ve finále nestačily ani dva dny :-) Musím přiznat, že při přípravě kurzu jsem se sama dosti zapotila :-), jelikož jsem se snažila připravit kurzík tak, aby vše bylo snadno pochopitelné pro někoho, kdo vidí Big Shot poprvé v životě. Kličkou pak točil každý o sto šest :-) "Kurzanti" měli také možnost si zvolit jaký projekt si vytvoří, někdo se vrhnul do tvorby scrapbookové stránky, někdo zase tvořil přáníčka či zápichy apod. Nejprve si zvolili materiál, který se jim líbil. Poté už stačilo jen zapojiti své tvůrčí mozkové buňky a přemýšlet, co z čeho vytvořit, jakou šablonu či kapsu na Big shotu či Cuttlebugu použít, aby bylo finální dílo ke spokojenosti jeho tvůrce :-) 

Opět jsme všichni mohli jen souhlasit, že to byl moc pěkně strávený podvečer, kde jsme mohli popustit uzdu své fantazii a zabřednout do nekonečného příběhu světa Scrapbookingu. Jelikož se mi dostává dotazů ze všech stran, hlavně od lidiček, kteří se z různých důvodů nemohli zúčastnit, jestli bude další kurzík Big Shotu, tak ANO určitě budou vypsané další kurzy, jak pro začátečníky tak pro pokročilé, které budou zaměřené na konkrétní téma. Sledujte naší sekci Kurzů. Také jsme pro vás připravili článek Big Shot aneb jak zatočit kličkou, kde si můžete nabyté informace trochu osvěžit :-) 

Všem moc děkuji za účast a příště se na vás budu znovu těšit! 

   Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15.05.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook