Cardmaking aneb výroba přáníček

První kurzík se Scrapbookingovou tématikou na Nemravce máme úspěšně za sebou :-) V sobotu 19. května se sešla skupinka začínajících nadšenců, aby se ponořila do tajů papírového tvoření. Tématem byl tzv. Cardmaking nebo-li výroba přáníček. Na kurzíku jsme měli možnost se seznámit s nejrůznějšími pomůckami a materiálem vhodným na tvorbu originálních přáníček. Naučili jsme se vyrábět květinové dekorace (se šesti či osmi okvětními lístky) a nejrůznější 3D dekorace, které jsme poté aplikovali na vlastní projekty. Zdatnější jedinci vyzkoušeli zdobení pomocí šicího stroje. Neměli jsme zadanou žádnou konkrétní předlohu, podle které by se měl vlastní projekt vytvořit. Zato jsme si však vyzkoušeli tzv. Lifting a zkusili si vyrobit přáníčko, co nás zaujalo ze spousty ukázek, které zde byli k dispozici, abychom také zapojili vlastní fantazii a tvořivost :-) A že se nám to povedlo, můžete posoudit na fotce některých hotových výtvorů.


Myslím si, že mohu za všechny říct , že jsme strávili moc příjemné dopoledne, při kterém nám nestačil ani předem avizovaný časík kurzíku :-) Všem díky za účast a jestli jste neměli možnost se zúčastnit, budou určitě vypsané další kurzíky s touto tématikou. Chystáme také kurz, kde se budete moci seznámit s úžasným pomocníkem Big Shotem. Sledujte proto naši sekci kurzíků.

      Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook