Cardmaking aneb výroba přáníček

První kurzík se Scrapbookingovou tématikou na Nemravce máme úspěšně za sebou :-) V sobotu 19. května se sešla skupinka začínajících nadšenců, aby se ponořila do tajů papírového tvoření. Tématem byl tzv. Cardmaking nebo-li výroba přáníček. Na kurzíku jsme měli možnost se seznámit s nejrůznějšími pomůckami a materiálem vhodným na tvorbu originálních přáníček. Naučili jsme se vyrábět květinové dekorace (se šesti či osmi okvětními lístky) a nejrůznější 3D dekorace, které jsme poté aplikovali na vlastní projekty. Zdatnější jedinci vyzkoušeli zdobení pomocí šicího stroje. Neměli jsme zadanou žádnou konkrétní předlohu, podle které by se měl vlastní projekt vytvořit. Zato jsme si však vyzkoušeli tzv. Lifting a zkusili si vyrobit přáníčko, co nás zaujalo ze spousty ukázek, které zde byli k dispozici, abychom také zapojili vlastní fantazii a tvořivost :-) A že se nám to povedlo, můžete posoudit na fotce některých hotových výtvorů.


Myslím si, že mohu za všechny říct , že jsme strávili moc příjemné dopoledne, při kterém nám nestačil ani předem avizovaný časík kurzíku :-) Všem díky za účast a jestli jste neměli možnost se zúčastnit, budou určitě vypsané další kurzíky s touto tématikou. Chystáme také kurz, kde se budete moci seznámit s úžasným pomocníkem Big Shotem. Sledujte proto naši sekci kurzíků.

      Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 21. – 21.03.2018 /

Inkousty a razítka ve scrapbookingu

Pojďte s námi oslavit první jarní den inkoustově scrapbookovým tvořením. Neorientujete se ve světě inkoustů a razítek? Líbí se vám různé techniky, ale nevíte, který inkoust se na co používá? Právě pro vás je tento kurz ideální! 

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook