Fenomén Scrapbooking

Scrapbooking nám začíná stále více vystrkovat své tvořivé růžky a zalézá pod kůži stálé více nadšeným kreativcům, pro které se stává malou velkou závislostí :-). 

Na kurzíku nazvaném "Fenomén Scrapbooking" se to tvořivými lidičkami jen hemžilo a sama za sebe říkám: "Bylo to skvělý a moc jsme si to užily" :-). I když na začátku kurzu při mé otázce - "Jestli už někdo scrapbookaří?" - všechny přítomné dámy kroutily hlavami, že ne..........tak v průběhu tvoření všechny ukázaly, že v nich dřímá opravdový kreativní duch. Posoudit můžete na jejich krásných barevných nápaditých a originálních projektech. 

Scrapbooking je prostě láska na první pohled :-). 

     

     

Jelikož se náš kurz líbil paní redaktorce Martině Háchové z Vlasty (a evidentně Scrapbooku díky kurzu propadla :-), můžete si přečíst reportáž o Scrapbooku v čísle 9/2013 časopisu Vlasta :-).

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

"Fenomén" Scrapbooking tentokráte zavítal na Prahu 4 do centra KC12. Sešla se zde parta začínajících, tedy zatím scrapbookově nepolíbených dam. Takže jsme začaly od úplného začáku.......Co to vlastně Scrapbook je a co se s ním dá za úžasné projekty vytvořit. Chápu, že pro toho, kdo Scrapbook vidí poprvé, je to jako říše divů a stále se nad něčím podivuje a jásá :-D. A tak to i tady vypadalo. Ale i když to ani jedna z dam dříve nedělala, zhostily se svého "úkolu" více než statečně. Některá se pustila hned do tvorby scrapbookových stránek, jiná zase do výroby přáníček. Ale všechny odcházely domů s úsměvem a v rukou si držely svá první scrapbooková dílka........určitě nezůstanou jen u nich :-). A snad se zase na některém z našich scrapbookových kurzů potkáme.

   

   

   

Na další kurz v centru KC12 v Modřanech se můžete těšit 6.6.2013 a to na výrobu minialbíček. 

Těším se na další společné tvoření!Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook