vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604


Přijďte si k nám nakoupit nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:
po, st a pá 8 - 14
Jiné dny dle předchozí domluvy!

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 734 742 604

Osobní odběry
objednávek si můžete
vyzvednout také na
Blanická 6, Praha 2
Přečtěte si více info.

Obecné informace
info@nemravka.cz

Velkoobchod
velkoobchod@nemravka.cz

Informace o polymerovém tvoření
petra@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu
scrapbooking@nemravka.cz

Hrátky s inkousty a Dabbery

Nová témata našich Scrapbookových setkáních budou nazvané "Hrátky" s různými médii. První vlašťovkou těchto témat byly Hrátky s inkousty a Dabbery, které se konaly v krásné nové kurzovně Nemravky. Už se budu asi opakovat, ale stejně mi to nedá nepoznamenat, že se tu zasejc sešla prima společnost :-). Demo ukázek bylo tuze moc a tak jsme se bez otálení daly do práce. Svět inkoustů je jedna velká jízda na nekonečné horské dráze :-) a tak při x-té ukázce, jak s inkousty v kombinaci s dabber barvičkami lze pracovat, se všem přítomným lehce motala hlava :-). Informací bylo mnoho, ale nikdo se nedal a jakmile skončila ukázková část, všechny dámy se daly do svého tvoření. Měly možnost si všechny techniky na místě vyzkoušet a vytvořit si vlastní originální backgroudy na své projekty. 

      

Jejich zručnost můžete posoudit tady.............:-). Všem to totiž šlo jako po másle.

Další témata "Hrátek" budou co nevidět pokračovat......díky všem za prima večír. 

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

A pokračujeme v našem oblíbeném tématu "Hrátky s inkousty a Dabbery". Jelikož jsou inkousty moje srdcovka, tak se na tento kurzík vždycky moc těším a jsem ve svém živlu :-). A nebyla jsem jen já. Přítomné dámy byly inkousty také okouzleny a myslím si, že už doma zkouší o sto šest :-).

  

Někoho uchvátil Big shot v kombinaci s inkousty, někoho zase vlastní backgroundy. Vytvořily jsme opravdu povedené kousky. 

   

   

Bylo to opět prima :-). Díky všem za účast! 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dalším pokračováním tématu "Hrátek s inkousty" byly nové dvě techniky, které jsme v minulých kurzech nedělali. Opět jsme se sešli v útulném prostředí Ateliéru K1, kde se tvoří prostě samo :-). První technikou byla (jak jsme si nazvali) tzv. stmívání a svítání a další technikou využití inkoustů v kombinaci s embossovacími kapsami a mazlikem Big shotíkem :-). Dámy však zaujaly i jiné mé ukázky a tak si vyzkoušely i něco jiného.

   

Všechny přítomné dámy se po mých demo ukázkách směle pustily do toho a vytvořily si moc vydařené kousky. Některé stihly i zdobit, jiné to nechaly na doma a spíše zkoušely, co všechno s těmi úžasnými inkoustíky lze..........:-)

   

Díky za moc příjemný večír! Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.