vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604


Přijďte si k nám nakoupit nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:
po, st a pá 8 - 14
Jiné dny dle předchozí domluvy!

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 734 742 604

Osobní odběry
objednávek si můžete
vyzvednout také na
Blanická 6, Praha 2
Přečtěte si více info.

Obecné informace
info@nemravka.cz

Velkoobchod
velkoobchod@nemravka.cz

Informace o polymerovém tvoření
petra@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu
scrapbooking@nemravka.cz

Jak jsme vyráběli minialbíčka :-)

"Není nad originální dárek vlastnoručně vyrobený"..........tak tímto heslem jsme se drželi na společném kurzu, jehož tématem byla výroba krásného minialba. 

Kurzovna Nemravky v novém útulném "kabátě" přivítala částečně známou "partičku" nadšených scrapbookařek a scrapbookařů, která se tentokrát rozhodla, že zdolá takový malý Everest v podobě minialbíčka. Jelikož nás čekalo několik hodin pilného tvoření, hned jak všichni zasedli ke stolům, začali jsme tvořit. Nejprve jsme si vyrobili desky - tedy vrchní a zadní stranu alba. Pak jsme se pustili do skládání tří různých ozdobných kapsiček, které bezpochyby k minialbumu patří. Všichni měli možnost si také vyzkoušet práci s multifunkčními kleštěmi Crop-A-Dile na usazování nýtků. Všem to šlo doslova jako  po másle :-). Ke  zdobení a výrobě ministránek jsme si vzali k ruce "kamaráda" Big Shota. Některé dámy doslova výskaly radostí nad svými vyřezanými či vyembossovanými motivy do svých albumů :-) Všichni jsme byli ale nakonec se svými výtvory nad míru spokojeni a na poslední chvíli jsme se snažili, rychle ještě něco dozdobit. 

   

        

     

Jelikož čas byl neúprosný (určitě to znáte, jakmile tvoříte, letí to jako "blázen") a kurzík zasejc hrozně rychle utekl. Někteří se ještě nechali na poslední chvíli zlákat různým scrapbookovým materiálem, který nás tu všechny obklopoval. Nakonec jsme si udělali společné fotečky všech výtvorů a rozjeli se opět do svých domovů (s hlavami plnými různých nápadů) :-)

   

Díky za milou společnost a příjemné tvoření, které si určitě brzy zopakujeme :-).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další kurzík na téma výroby minialbíček se konal v kulturním domě KC12 v Modřanech. Skupinka začátečnic i ostřílených scrapařek se pustila (pod mým dohledem :-) směle do výroby minialbíček. Nejprve si vyrobit desky, pak nějaké ty kapsičky, nazdobit, svázat..........Čas, bohužel jako vždy u tvoření, běžel jako o závod a tak jsme doslova dosprintovaly do úspěšného konce. Ani ošklivé uplakané počasí nás neodradilo a skvěle jsme si to užily.

    

   

Tak se těším zase příště :-)......Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.