Jak jsme vyráběli minialbíčka :-)

"Není nad originální dárek vlastnoručně vyrobený"..........tak tímto heslem jsme se drželi na společném kurzu, jehož tématem byla výroba krásného minialba. 

Kurzovna Nemravky v novém útulném "kabátě" přivítala částečně známou "partičku" nadšených scrapbookařek a scrapbookařů, která se tentokrát rozhodla, že zdolá takový malý Everest v podobě minialbíčka. Jelikož nás čekalo několik hodin pilného tvoření, hned jak všichni zasedli ke stolům, začali jsme tvořit. Nejprve jsme si vyrobili desky - tedy vrchní a zadní stranu alba. Pak jsme se pustili do skládání tří různých ozdobných kapsiček, které bezpochyby k minialbumu patří. Všichni měli možnost si také vyzkoušet práci s multifunkčními kleštěmi Crop-A-Dile na usazování nýtků. Všem to šlo doslova jako  po másle :-). Ke  zdobení a výrobě ministránek jsme si vzali k ruce "kamaráda" Big Shota. Některé dámy doslova výskaly radostí nad svými vyřezanými či vyembossovanými motivy do svých albumů :-) Všichni jsme byli ale nakonec se svými výtvory nad míru spokojeni a na poslední chvíli jsme se snažili, rychle ještě něco dozdobit. 

   

        

     

Jelikož čas byl neúprosný (určitě to znáte, jakmile tvoříte, letí to jako "blázen") a kurzík zasejc hrozně rychle utekl. Někteří se ještě nechali na poslední chvíli zlákat různým scrapbookovým materiálem, který nás tu všechny obklopoval. Nakonec jsme si udělali společné fotečky všech výtvorů a rozjeli se opět do svých domovů (s hlavami plnými různých nápadů) :-)

   

Díky za milou společnost a příjemné tvoření, které si určitě brzy zopakujeme :-).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další kurzík na téma výroby minialbíček se konal v kulturním domě KC12 v Modřanech. Skupinka začátečnic i ostřílených scrapařek se pustila (pod mým dohledem :-) směle do výroby minialbíček. Nejprve si vyrobit desky, pak nějaké ty kapsičky, nazdobit, svázat..........Čas, bohužel jako vždy u tvoření, běžel jako o závod a tak jsme doslova dosprintovaly do úspěšného konce. Ani ošklivé uplakané počasí nás neodradilo a skvěle jsme si to užily.

    

   

Tak se těším zase příště :-)......Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15.05.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook