Scrapbooking aneb výroba krabiček

Jak originálně zabalit dárek? Balící papír nebo koupená krabička? Nic takového. Účastníci kurzíku Scrapbooking aneb výroba krabiček už nebudou muset řešit tuto otázku :-) Naučili se totiž, jak si vyrobit dva druhy krásných ozdobných krabiček. A nejen to...

Opět musím zkonstatovat, že kurzík na téma výroby krabiček byl velmi příjemný a sešla se tam milá společnost "bab", které se chtěly ponořit do tajů Scrapbookingu. Výroba krabiček obnáší krom příjemnějších chvilek při výběru barvy papíru či při zdobení, také jednu nepříjemnou stránku a to měření. Kdo neholduje číslům a pravítku, ten se musel přemoci a prokousat se prvotním vyměřováním, aby mu krabičky krásně seděly. Také při této části kurzíku jsem měla pocit, že snad ani nejsem v místnosti plné ženských. Hrobové ticho, kde by byl slyšet špendlík padnoucí na zem, bylo způsobeno důkladným soustředěním přítomných dam nad jejich vyměřováním. Všechny to však zvládly a jejich výtvory byly perfektní :-) A pak nic už nebránilo tomu, se vrhnout do ukázky práce s Big Shotíkem a začít si své krabičky zdobit. Každá volila jiný styl a barevnost dekórování. Všechny účastnice měly možnost si vyzkoušet práci s vyřezávacími a embossovacími kapsami. Nakonec se ukázalo, jak jsme každá jiná a každá máme jiný styl. Na začátku byla téměř obyčejná krabička, ze které se pak nakonec stalo originální umělecké dílko :-) Můžete sami posoudit, jak se nám to povedlo. 

   

Jestliže jste neměli šanci se na tento kurzík přihlásit či Vám nevyhovoval termín, nevadí. Nový termín na kurz s tímto tématem - výroba krabiček - naleznete zde. Tak neváhejte a přijďte příště mezi nás! 

Těšíme se na další společné tvoření! 

    

    Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 14.04.2018 /

Scrapbookový dýchánek u Nemravky

Scrapbook-paříte? Pojďte si posedět, pokecat a zatvořit si společně se stejně nadšenými "scrap-maniaky". 

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook