Scrapbooking aneb výroba krabiček

Jak originálně zabalit dárek? Balící papír nebo koupená krabička? Nic takového. Účastníci kurzíku Scrapbooking aneb výroba krabiček už nebudou muset řešit tuto otázku :-) Naučili se totiž, jak si vyrobit dva druhy krásných ozdobných krabiček. A nejen to...

Opět musím zkonstatovat, že kurzík na téma výroby krabiček byl velmi příjemný a sešla se tam milá společnost "bab", které se chtěly ponořit do tajů Scrapbookingu. Výroba krabiček obnáší krom příjemnějších chvilek při výběru barvy papíru či při zdobení, také jednu nepříjemnou stránku a to měření. Kdo neholduje číslům a pravítku, ten se musel přemoci a prokousat se prvotním vyměřováním, aby mu krabičky krásně seděly. Také při této části kurzíku jsem měla pocit, že snad ani nejsem v místnosti plné ženských. Hrobové ticho, kde by byl slyšet špendlík padnoucí na zem, bylo způsobeno důkladným soustředěním přítomných dam nad jejich vyměřováním. Všechny to však zvládly a jejich výtvory byly perfektní :-) A pak nic už nebránilo tomu, se vrhnout do ukázky práce s Big Shotíkem a začít si své krabičky zdobit. Každá volila jiný styl a barevnost dekórování. Všechny účastnice měly možnost si vyzkoušet práci s vyřezávacími a embossovacími kapsami. Nakonec se ukázalo, jak jsme každá jiná a každá máme jiný styl. Na začátku byla téměř obyčejná krabička, ze které se pak nakonec stalo originální umělecké dílko :-) Můžete sami posoudit, jak se nám to povedlo. 

   

Jestliže jste neměli šanci se na tento kurzík přihlásit či Vám nevyhovoval termín, nevadí. Nový termín na kurz s tímto tématem - výroba krabiček - naleznete zde. Tak neváhejte a přijďte příště mezi nás! 

Těšíme se na další společné tvoření! 

    

    Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook