vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604


Přijďte si k nám nakoupit nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:
po, st a pá 8 - 14
Jiné dny dle předchozí domluvy!

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 734 742 604

Osobní odběry
objednávek si můžete
vyzvednout také na
Blanická 6, Praha 2
Přečtěte si více info.

Obecné informace
info@nemravka.cz

Velkoobchod
velkoobchod@nemravka.cz

Informace o polymerovém tvoření
petra@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu
scrapbooking@nemravka.cz

Scrapbooking aneb výroba krabiček

Jak originálně zabalit dárek? Balící papír nebo koupená krabička? Nic takového. Účastníci kurzíku Scrapbooking aneb výroba krabiček už nebudou muset řešit tuto otázku :-) Naučili se totiž, jak si vyrobit dva druhy krásných ozdobných krabiček. A nejen to...

Opět musím zkonstatovat, že kurzík na téma výroby krabiček byl velmi příjemný a sešla se tam milá společnost "bab", které se chtěly ponořit do tajů Scrapbookingu. Výroba krabiček obnáší krom příjemnějších chvilek při výběru barvy papíru či při zdobení, také jednu nepříjemnou stránku a to měření. Kdo neholduje číslům a pravítku, ten se musel přemoci a prokousat se prvotním vyměřováním, aby mu krabičky krásně seděly. Také při této části kurzíku jsem měla pocit, že snad ani nejsem v místnosti plné ženských. Hrobové ticho, kde by byl slyšet špendlík padnoucí na zem, bylo způsobeno důkladným soustředěním přítomných dam nad jejich vyměřováním. Všechny to však zvládly a jejich výtvory byly perfektní :-) A pak nic už nebránilo tomu, se vrhnout do ukázky práce s Big Shotíkem a začít si své krabičky zdobit. Každá volila jiný styl a barevnost dekórování. Všechny účastnice měly možnost si vyzkoušet práci s vyřezávacími a embossovacími kapsami. Nakonec se ukázalo, jak jsme každá jiná a každá máme jiný styl. Na začátku byla téměř obyčejná krabička, ze které se pak nakonec stalo originální umělecké dílko :-) Můžete sami posoudit, jak se nám to povedlo. 

   

Jestliže jste neměli šanci se na tento kurzík přihlásit či Vám nevyhovoval termín, nevadí. Nový termín na kurz s tímto tématem - výroba krabiček - naleznete zde. Tak neváhejte a přijďte příště mezi nás! 

Těšíme se na další společné tvoření! 

    

    Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.