vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604


Přijďte si k nám nakoupit nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:
po, st a pá 8 - 14
Jiné dny dle předchozí domluvy!

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 734 742 604

Osobní odběry
objednávek si můžete
vyzvednout také na
Blanická 6, Praha 2
Přečtěte si více info.

Obecné informace
info@nemravka.cz

Velkoobchod
velkoobchod@nemravka.cz

Informace o polymerovém tvoření
petra@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu
scrapbooking@nemravka.cz

Scrapbooking aneb zatočíme kličkou - Atelier K1

Tentokrát jsme se přesunuli s mašinkou Big Shot do moooc příjemného prostředí Ateliéru K1 v Praze na Vinohradech. Budu se asi opakovat, ale i tady se sešla velmi příjemná skupinka lidí prahnoucích po získání zajímavých informací o našem "mazlikovi" a to mašince Big Shot :-). Na začátku jsem přítomné dámy opět uvedla do světa tajů a různých možností Big Shotu. No a jak jinak než, že se pro mnohé z nich stane jistojistě novou závislostí, protože jakmile někdo Big Shot ozkouší, už nikdy nechce jinak :-) 

          

V rámci diskuze jsme si vyměnily i zajímavé postřehy a zkušenosti s majitelkami Big Shotíku. Proto jsem byla velmi ráda, že i zkušené scrapbookařky si z kurzíku odnesly nějaké nové poznatky :-). A já samozřejmě také :-).

        

A co jsme tvořily? Vlastně všechno. Někdo se hned pustil do tvoření scrapbookových stránek se svými ratolestmi či vnoučátky, jiné dámy svoji účast na kurzíku vzali z praktického hlediska a vyrobily si přání k různým důležitým rodinným příležitostem. Celou atmosféru a chuť do tvoření podpořilo i opravdu milé a útulné prostředí ateliéru. I majitelka Vlaďka neodolala a usedla na místo jednoho z "kurzantů" :-).

Zde je malá ochutnávka krásných výtvorů (ne všechny jsem bohužel stihla vyfotit :-( 

        

Moc díky všem za příjemně strávený večer při společném tvoření a budu se zase těšit příště na viděnou.....:-) 

.............................................................................................................................................................

Scrapbooking aneb výroba krabiček 

Druhým Scrapbookovým kurzíkem pořádaným v Ateliéru K1, byla výroba krabiček. Tentokrát mezi nás zavítali dva pánové, které také papírový svět nenechal chladnými :-).

        

Vyrobené krabičky neměly opět "chybu" a všechny byly velmi originální. I tento kurzík jsme si doslova a do písmene užili :-) 

                                      

Všem opět velké díky a těším se na další společné tvoření! 

......................................................................................................................................................................

Scrapbooking aneb výroba minialbíčka

Další krásným setkáním scrapbookově "postižených" tvořilek proběhlo, jak jinak než v Atelieru K1. Tentokrát jsme se pustily do výroby minialbíček. Sešla se tu opět skvělá partička nadšených scrapbookařek. Některá už ke Scrapbooku přičichla, jiná se s ním teprve seznamuje. Shodly jsme se, že nás takové společné "dýchánky" neskutečně nabíjí a člověk alespoň na chvilku zapomene na každodenní strasti a slasti našich životů :-). A výroba minialbíček je jedním ze skutečně příjemných tvoření, neb si člověk vyrobí něco, co nese jeho "otisk" jak na jeho vlastním projektu, tak na fotografiích, které si dá dovnitř. 

Fotografie budou dodány :-) 

........................................................................................................................................................................

Hrátky s inkousty a Dabbery 

Stará známá "partička" se sešla na společném tvoření, kde jsme zapluli do světa inkoustových čar a kouzel v kombinaci s akrylovými barvičkami Dabber. Vyzkoušeli jsme několik různých technik, jak si s inkoustíky vytvořit originální vlastní background nebo jak je kombinovat spolu s Dabber barvičkami a razítky. Kdo ještě nepropadl kouzlu inkoustů, tak po tomto setkání je v tom až po uši :-). V kombinaci s Big Shotem to byla vražedná kombinace :-). Vyráběla se přáníčka, visačky, rámečky apod. I na vánoční témata došlo a vznikla tak krásná vánoční přání.

         

Opět byl jeden projekt hezčí než druhý.........

      

Tak snad jen opět..... díky za milé setkání..........:-)

.......................................................................................................................................................

Kartonová minialbíčka.........dárek nad dárky

Hektické září je za námi a "rozvířený prach" si začíná sedat. Zase jsem se těšila na jeden z mých oblíbených scrapbookových kurzíků aneb výroba kartonového albíčka. Na kurzu se sešly převážně začátečnice. O to víc byly natěšené, jak si vyrobí své první kartonové albíčko.

   

Ani už nemusím říkat, že byly šikovné a že se jim šla práce snadno od ruky. Tentokrát se mezi námi objevila i malá slečna, která si to však s přítomnými dospěláky lehce "rozdala". Byla moc šikovná a i její albíčko bylo pěkné. 

   

   

Díky za pěkný večer a zase si to někdy rozpakujeme :-)!Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.
 • Big Shot aneb točíme kličkouRozbalit (reakcí: 1)Sbalit (reakcí: 1)

  Krásný kurzík, příjemné prostředí, skvělé dámy a nakonec i krásné výrobky. Děkuji. Vojtula alias Marcela

  Reagovat13.08.2012 18:25 od art-hobby-kreativ
  • Re: Big Shot aneb točíme kličkou

   Dobrý den Marcelo,

   moooc díky za milý komentář a doufám, že se zase někdy na kurzíku potkáme!

   Mějte se,

   Katka

   Reagovat05.09.2012 20:23 od Katka (správce)