Ateliér K1 - Vinohrady

3.9.2014 - Mixed Média

Středeční kurzík po prázdninách se opravdu povedl. Sešla se tu tuze příjemná partička zkušených scrapařek a techniky, které jsme se společně učily, jim šly jako po másle.... Patlání je skvělý relax a navíc je to velmi jednoduché. Takže se asi nemýlím, když řeknu, že v patlání našly další svou závislost...

   

   

Projekty byly opravdu parádní....

   

    

   

                                                                                                        (zde můj layout jako ukázka v průběhu kurzu)

Moc díky za prima společnost a brzy se můžete těšit na další kurz v tomto stylu. 

-------------------------------------------------------------------

8.6.2014 - Scrapbooková kurzovna

Byla krásná slunečná neděle (téměř tropická) a my jsme se zavřeli do chládku Ateliéru K1 a užili jsme si společně tvořivý den. Scrapbooková kurzovna je určena pro začátečníky i pokročilé scrapařky/scrapaře, kteří si chtějí společně zatvořit. Tentokrát mezi nás opravdu zavítal i scrapař.  A co se tvořilo? Deníky, svatební alba, scrapbookové stránky, přáníčka....prostě vše možné. 

   

   

Chcete důkaz? Tady jsou. Několik různých projektů, které za onoho parného dne, vznikly.

   

Bylo to opravdu milé nedělní tvoření. A jestli chcete příště zaskočit i Vy, tak můžete v červenci a to 19.7.2014. Budeme se těšit!

Krásné léto! 

---------------------------------------------------------------------

16.4.2014 - Cestovní letní deník

Léto se nezadržitelně blíží a doba dovolených též. A proto nastal čas, vyrobit si deník pro krásné letní dny. I když nemusí to být nezbytně deník. Na tomto kurzu se sešla parta velmi nažhavených žen. Už dlouho jsem nezažila (možná nikdy) takhle uspěchané kurzantky, které po celou dobu kurzu sprintovaly o sto šest, aby si deník celý vyrobily, nazdobily, upravily..... A skutečně to stihly (a ještě víc)....

   

A tady jsou jejich vymazlené deníky...

   

Díky a zase někdy "natvořenou"...:-)

------------------------------------------------------------------------

2.3.2014 - Výroba kartonového albíčka

Kurz na výrobu kartonového albíčka byl tentokráte téměř v kruhu "rodinném". Ale i když se nás sešlo jen pár, tak jsme si to skvěle užily a přítomné "scrapařky" si vyrobily moc krásná minialbíčka. Ať už bylo pro holčičky, či pro kočku :-) a nebo pro malého klučíka, všechna byla originální a každá do toho dala srdce. 

   

Povedla se jim, co říkáte...?

   

Díky za milý večer a zase někdy na tvořenou...:-)

----------------------------------------------------------

19.3.2014 - Fenomén Scrapbooking

Naše oblíbené téma aneb opět "Fenomén Scrapbooking". Stále více lidí objevuje tento neuvěřitelný papírový svět. A i tuto středu se sešla parta zvědavých žen, aby se dozvěděla něco více o té naší závislosti na Scrapbookingu :-). I když to byly téměř všechny začátečnice, chopily se svých projektů s velkým nadšením a invencí. 

   

Jejich projekty byly různorodé a každá je tvořila dle svého výběru a chuťi. Nemusím ani dodávat, že se jim moc povedly. 

   

   

Děkuji za milé setkání a zase někdy na "tvořenou"...:-)

----------------------------------------------------------

19.2.2014 - Milý deníčku aneb jak snadno si vyrobit deník

Tvorba deníků je stará téměř jako "Jeruzalém", jak se tak říká. Deníky jsme si tvořili již jaké malé děti a některým z nás to zůstalo do dospělosti. Novodobá forma deníků tvz. Project life nyní hýbe scrapbookovým světem. A dámy, které se zúčastnily tohoto kurzu mě velmi ale velmi překvapily svou neuvěřitelnou kreativitou. Každá z nich pojala tvorbu svého deníku naprosto jinak. A jak? Jedna ho tvoří jako deník pro svého milovaného pejska, který jim bohužel umřel. Další ho tvořila jako deník svatebních fotografií. Jiná zase jako deník/album z dětství pro svého manžela. Velmi mě zaujala také tvorba jedné maminky s dcerou a to jako formu prezentace jejich rukodělného obchůdku. A nebo jako deník pro své vnoučky. Prostě každá to pojala po svém. Originálně a osobně. 

   

Něco málo jsem stihla vyfotit než se mi rozutekly domů...

   

Díky za milé setkání! 

--------------------------------------------------------------------------------------------

12.2.2014 - kurzík "Fenomém Scrapbooking

Téma Scrapbookingu je opravdu velmi oblíbené a tak i na další náš čistě scrapbookový kurzík dorazily samé nadšené "scrapženy". Při ukázce mašinky Big Shot některé vykřikovaly radostí: "Jak jsme bez něj mohli žít"..... Ano mašinka Big shot stále vyvolává toužebný pocit, že tu mašinku "PROSTĚ MUSÍTE MÍT"... I když mě tuto dobu trápila choroba, byla jsem opravdu ráda, že jsem se s těmito nadšenými scrapařkami potkala.......a dobily mě baterky....

   

A něco málo jsem stihla vyfotit...

   

Díky za milý tvořivý večer! 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

15.1.2014 - kurzík "Fenomén Scrapbooking"

Scrapbooking hýbe světem........ale hýbe také českými šikovnými ručičkami . Lednový kurzík SCRAPBOOKINGU přilákal opět nové tváře. Všechny přítomné dámy se okamžitě ponořily do tvorby a řekla bych, že propadly jeho kouzlu ihned...Milá parta, zajímavé a originální nápady, kreativita, chuť do tvoření.........prostě jsme si to užily......

   

Některé jejich projekty...

   

Děkuji za přízeň a těším se zase příště! Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook