Kurzovna Nemravky

16.6.2014 - Decoupage

Na začátku jara mě kolegyňky z našeho teamu Nemravky poprosily, jestli bych neudělala kurzík Decoupage. Decoupage je pro mě trochu "prehistorie", ale řekla jsem si: "Proč ne...?" A tak jsme si udělaly "Nemravkové Decoupage odpoledne". Připravila jsem pro holky květníky a obrázky, které si měly nazdobit pomocí tzv. ubrouskové techniky. 

Nic moc jsem od toho neočekávala, ale holky byly tak nadšené a tuze se jim to líbilo, že to vypadá, že doma budou mít polepené ubrousky "kdeco"...

Nejprve jsme si vyrobily obrázek, který si ještě musí dát do rámečku. 

   

   

A pak jsme se pustily do květináčků. Některé jsme doladily akrylkama a lehce dozdobily. Je to opravdu snadné a rychlé. 

   

   

Prostě když se "NEMRAVKY" zamilují do DECOUPAGE....

   

   

Krásné léto přejí všechny NEMRAVKY!!! 

--------------------------------------------

10.3.2014 - Cestovní letní deník 

Jaro už klepe na dveře. Sluníčko vystrkuje pomalu své teplé paprsky. A tak je na čase myslet na své letní dovolené . My jsme v předstihu a vyrábíme "Cestovní letní deníky". Pár takových jsme si včera vyrobily v kurzovně Nemravky. I když ne všechny přítomné dámy tvořily čistě cestovní deník. 

   

Deník je nekonečné téma a tak si pod ním může každý představit, co chce. A i účastnice našeho kurzu to pojaly po svém. Takže se vyráběly deníky cestovní lyžařské, cestovní letní či princeznovské a nebo pro malé vědátory . Kostru deníku jsme během kurzu zvládly vyrobit všechny. Zdobení předních stránek si některé nechaly na doma, kde zakomponují fotky či jiné materiály, které sebou na kurzu neměly. Ale moc se všem povedly...

   

   

Díky za milé tvoření a zase příště v naší kurzovně!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

29.1.2014 - Milý deníčku aneb jak snadno si vyrobit deník

První z našich kurzů na téma "DENÍK" se uskutečnil v naší krásné "nemravkové" kurzovně. Project life jako jakový přítomné dámy ihned nadchnul a dle posledních zpráv se do něj doma ihned pustily. Sama mohu potvrdil, že je to lákadlo a později i závislost......

   

Bohužel mi klekla baterka u foťáku a tak jsem neměla možnost projekty vyfotit.......tak snad příště....se lépe připravím...Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook