Inkoustový polštářek ColorBox Surfacez

Další z řady víceúčelových inkoustových polštářků. To je inkoust Surfacez od ColorBox. Jedná se o rychleschnoucí permanentní inkoust. Můžete ho využít pro různé povrch jako např. papír, dřevo, plast, polymery apod.

Vyzkoušeli jsme ho za Vás a zde je pár ukázek...

  • Surfacez se hodí pro práci s akvarelovými technikami. Nerozpíjí se. Je permanentní. Můžete ho tedy využít na tvorbu detailů a následné vybarvování s pomocí water brush štětečku a např. barviček Twinkling H2O

   

  • Je tedy vhodný pro jakékoliv razítkování na papír. Můžete ho kombinovat s ostatními inkousty, barvami ve spreji či akrylovými barvami. Vytvořte si např. barevný týden pomocí silikonových razítek Dny v týdnu. Ten se ale bude vyjímat ve vašem Project Life deníku...

  • Skvěle se s nim dá razítkovat též na dřevo. Můžete s ním ozdobit např. dřevěný rámeček na fotografii. 

   

  • Využijete ho také pro práci se smršťovací fólií. Stačí jen narazítkovat, lehce nechat zaschnout a dále pracovat dle návodu smršťovací fólie. Pozor! Obrázek ze smršťovačky se zmenší a bude mít cca 1/3 své původní velikosti. Snadno si tak vyrobíte efektní detaily pro své projekty. A děti smršťovačku milují...

   

  • A co polymerové hmoty? Ano i na ně se hodí. Můžete s ním natisknout motiv svého razítka. Já jsem použila razítko ze sady Background Love a polymerovou hmotu Premo

    

   

  • Tímto způsobem si snadno vyrobíte také detaily pro své scrapbookové projekty. 

Tak co, vyzkoušíte ho?

Pěkné tvoření...

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook