vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604


Přijďte si k nám nakoupit nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:
po až pa 8 - 15

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 734 742 604

Obecné informace
info@nemravka.cz

Velkoobchod
velkoobchod@nemravka.cz

Informace o polymerovém tvoření
petra@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu
scrapbooking@nemravka.cz

Novinky JARO 2017

Novinky značky Yankee Candle pro jaro 2017

Autentická divoká máta, okouzlující třešňový květ a něžná lípa jsou novými vůněmi Yankee Candle pro jaro. Tak to je pouze krátké představení nových vůní, které se k nám a k vám blíží! Už od 16.1.2017 budou v prodeji a jakmile je očicháme dáme vám určitě vědět . A kdyby se vám náhodou zdálo (tak jako nám), že tři vůně je trochu málo tak nebojte! Yankee přináší i dvě svíce v limitované edici  (a jsou to fakt pecky!)

...s několika denním odstupem musíme konstatovat, že se nám novinky moc líbí! Asi největším favoritem  je vůně Cherry Blossom, která je přesně taková jakou jsme si přály... čistá, krémová a s vůní třešní. Linden Tree bude asi pořádný silák, ale vůně je příjemná a vy stále budete přemýšlet, co to v ní tak krásně voní.. 

  

Přivítejte jaro s vůní svěží máty a něžných květin. Letošní jaro si značka Yankee Candle nachystala rozšíření kolekce Pure Essence o další tři vůně, které podpoří radost z jarního slunce a prodchnou domov jemnou a čistou vůní. Tato kolekce byla speciálně vyvinutá k zvýšení relaxačního efektu při rozpouštění svíček a vosků Yankee Candle.

CHERRY BLOSSOM (Třešňový květ)
Okouzlující náruč svěžích jarních květin, které dodají pokoji růžový nádech a pocit štěstí. Vrchol třešeň, srdce růže, třešňový květ a jasmín, základ pudrové pižmo a santálové dřevo.

WILD MINT (Divoká máta)
Čerstvě utržené lístky máty, zcela autentická mátová vůně, svěží a chladivá. Vrchol lístky divoké máty peprné, lístky máty klasnaté, srdce svěží peprmint, základ pižmo a santálové dřevo.

LINDEN TREE (Lípa)
Kvetoucí lipová alej a váš pohled do slunce skrz pohupující se svěže zelené listy. Klidný šťastný den. Vrchol listy bohyšky, lipové květy, srdce kalina, základ pižmo a santálové dřevo.

Jarní sběratelská edice pro perfektní odpočinek po náročném pracovní dni:

PEACH AND LAVENDER (Broskev a levandule)
Jemné spojení utržených broskví a čerstvě nasbírané levandule. Nádherná vonná kompozice, ve které převažuje levandule, broskev celou vůni zjemňuje. Pro rychlý pocit uvolnění ve stylu spa.

WATER GARDEN (Vodní zahrada) 
Uklidňující obrazy na hladině jezera. Vodní květiny, svěží zelené tóny s dotekem melounu a pižma. Relaxační vůně pro slunné dny, která vzbuzuje luxusní spa dojem.Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.