Novinky JARO 2017

Novinky značky Yankee Candle pro jaro 2017

Autentická divoká máta, okouzlující třešňový květ a něžná lípa jsou novými vůněmi Yankee Candle pro jaro. Tak to je pouze krátké představení nových vůní, které se k nám a k vám blíží! Už od 16.1.2017 budou v prodeji a jakmile je očicháme dáme vám určitě vědět . A kdyby se vám náhodou zdálo (tak jako nám), že tři vůně je trochu málo tak nebojte! Yankee přináší i dvě svíce v limitované edici  (a jsou to fakt pecky!)

...s několika denním odstupem musíme konstatovat, že se nám novinky moc líbí! Asi největším favoritem  je vůně Cherry Blossom, která je přesně taková jakou jsme si přály... čistá, krémová a s vůní třešní. Linden Tree bude asi pořádný silák, ale vůně je příjemná a vy stále budete přemýšlet, co to v ní tak krásně voní.. 

  

Přivítejte jaro s vůní svěží máty a něžných květin. Letošní jaro si značka Yankee Candle nachystala rozšíření kolekce Pure Essence o další tři vůně, které podpoří radost z jarního slunce a prodchnou domov jemnou a čistou vůní. Tato kolekce byla speciálně vyvinutá k zvýšení relaxačního efektu při rozpouštění svíček a vosků Yankee Candle.

CHERRY BLOSSOM (Třešňový květ)
Okouzlující náruč svěžích jarních květin, které dodají pokoji růžový nádech a pocit štěstí. Vrchol třešeň, srdce růže, třešňový květ a jasmín, základ pudrové pižmo a santálové dřevo.

WILD MINT (Divoká máta)
Čerstvě utržené lístky máty, zcela autentická mátová vůně, svěží a chladivá. Vrchol lístky divoké máty peprné, lístky máty klasnaté, srdce svěží peprmint, základ pižmo a santálové dřevo.

LINDEN TREE (Lípa)
Kvetoucí lipová alej a váš pohled do slunce skrz pohupující se svěže zelené listy. Klidný šťastný den. Vrchol listy bohyšky, lipové květy, srdce kalina, základ pižmo a santálové dřevo.

Jarní sběratelská edice pro perfektní odpočinek po náročném pracovní dni:

PEACH AND LAVENDER (Broskev a levandule)
Jemné spojení utržených broskví a čerstvě nasbírané levandule. Nádherná vonná kompozice, ve které převažuje levandule, broskev celou vůni zjemňuje. Pro rychlý pocit uvolnění ve stylu spa.

WATER GARDEN (Vodní zahrada) 
Uklidňující obrazy na hladině jezera. Vodní květiny, svěží zelené tóny s dotekem melounu a pižma. Relaxační vůně pro slunné dny, která vzbuzuje luxusní spa dojem.Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 14.04.2018 /

Scrapbookový dýchánek u Nemravky

Scrapbook-paříte? Pojďte si posedět, pokecat a zatvořit si společně se stejně nadšenými "scrap-maniaky". 

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook