vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604


Přijďte si k nám nakoupit nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:
po až pa 8 - 15

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 734 742 604

Obecné informace
info@nemravka.cz

Velkoobchod
velkoobchod@nemravka.cz

Informace o polymerovém tvoření
petra@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu
scrapbooking@nemravka.cz

Novinky JARO / LÉTO 2017

Novinky značky Yankee Candle pro jaro / léto 2017

Naplavené dřevo, pobřežní květiny, mořský vzduch a život na pobřeží jsou inspirací pro novinky pro jaro a léto 2017. Zní to v tomto zimním období přímo pohádkově! Podle vonných blistrů, které jsme pečlivě očichávaly, jen ale stěží lze tipovat, která bude ta NEJ. Nicméně jeden tip máme (Coastal Living, která nese jméno celé kolekce), tak schválně jestli se trefíme 

                                         

V novinkové kolekci pro období března až května sází značka Yankee Candle na osvěžující účinek pobytu u oceánu. S každým nádechem se ocitáte blíž exotickému ráji, kde vane svěží přímořský vzduch a v dáli voní romantické květiny, jako levandule, bramboříky, fialky a lekníny. Zasněte se s nádechem mořské brízy, prosycené vůní květin, dřeva a osvěžující slané vody...

COASTAL LIVING (Život na pobřeží)
Fascinující směs slané a sladké vůně - pobřežní květiny, nesené na teplém oceánském větru. Nádherná svěží letní vůně. Vrchol mořská sůl, srdce levandule, mořské květiny, základ mech, korálové pižmo.

DRIFTWOOD (Naplavené dřevo)
Dřevo vybělené vodou, větrem a sluncem a pohozené v písku. Překrásná svěží kompozice s lehce nasládlým závěrem. Vrchol leknín, slaná voda, srdce naplavené dřevo a eukalyptus, základ fazole tonka a cedr.

GARDEN BY THE SEA (Zahrada u moře)
Delikátní vůně květů na pobřeží a svazku trávničky přímořské. Okouzlující a výrazná květinově kořeněná kompozice. Vrchol listy fialky, okvětní lístky pivoněk, srdce konvalinka, trávnička přímořská, frézie a vodní leknín, základ bílá ambra a smyslné pižmo.

SEA AIR (Mořský vzduch)
Osvěžující vzduch na hrotu mořské vlny s dotekem vůně soli, bramboříku a růže. Maximálně vzdušná a svěží vůně. Vrchol mořská voda, slaný oceánský vzduch, bílý brambořík, růže a plážové květiny, základ santálové dřevo.

A na závěr ještě dvě svíce v limitované edici pro Velikonoce:

HAPPY SPRING
Novinka Happy Spring vás okouzlí buketem divokých květin a bílých rozkvetlých poupat. Něžná a přesto intenzívní jarní květinová vůně v blankytně modré jako barva jarní oblohy - bude slušet vašemu velikonočnímu aranžmá.

JELLY BEAN
Tato svíčka voní po slavných barevných želé fazolkách. Je to šťavnaté aroma sladkého ovoce, při kterém se vám seběhnout sliny.

                                            Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.