Novinky JARO / LÉTO 2017

Novinky značky Yankee Candle pro jaro / léto 2017

Naplavené dřevo, pobřežní květiny, mořský vzduch a život na pobřeží jsou inspirací pro novinky pro jaro a léto 2017. Zní to v tomto zimním období přímo pohádkově! Podle vonných blistrů, které jsme pečlivě očichávaly, jen ale stěží lze tipovat, která bude ta NEJ. Nicméně jeden tip máme (Coastal Living, která nese jméno celé kolekce), tak schválně jestli se trefíme 

                                         

V novinkové kolekci pro období března až května sází značka Yankee Candle na osvěžující účinek pobytu u oceánu. S každým nádechem se ocitáte blíž exotickému ráji, kde vane svěží přímořský vzduch a v dáli voní romantické květiny, jako levandule, bramboříky, fialky a lekníny. Zasněte se s nádechem mořské brízy, prosycené vůní květin, dřeva a osvěžující slané vody...

COASTAL LIVING (Život na pobřeží)
Fascinující směs slané a sladké vůně - pobřežní květiny, nesené na teplém oceánském větru. Nádherná svěží letní vůně. Vrchol mořská sůl, srdce levandule, mořské květiny, základ mech, korálové pižmo.

DRIFTWOOD (Naplavené dřevo)
Dřevo vybělené vodou, větrem a sluncem a pohozené v písku. Překrásná svěží kompozice s lehce nasládlým závěrem. Vrchol leknín, slaná voda, srdce naplavené dřevo a eukalyptus, základ fazole tonka a cedr.

GARDEN BY THE SEA (Zahrada u moře)
Delikátní vůně květů na pobřeží a svazku trávničky přímořské. Okouzlující a výrazná květinově kořeněná kompozice. Vrchol listy fialky, okvětní lístky pivoněk, srdce konvalinka, trávnička přímořská, frézie a vodní leknín, základ bílá ambra a smyslné pižmo.

SEA AIR (Mořský vzduch)
Osvěžující vzduch na hrotu mořské vlny s dotekem vůně soli, bramboříku a růže. Maximálně vzdušná a svěží vůně. Vrchol mořská voda, slaný oceánský vzduch, bílý brambořík, růže a plážové květiny, základ santálové dřevo.

A na závěr ještě dvě svíce v limitované edici pro Velikonoce:

HAPPY SPRING
Novinka Happy Spring vás okouzlí buketem divokých květin a bílých rozkvetlých poupat. Něžná a přesto intenzívní jarní květinová vůně v blankytně modré jako barva jarní oblohy - bude slušet vašemu velikonočnímu aranžmá.

JELLY BEAN
Tato svíčka voní po slavných barevných želé fazolkách. Je to šťavnaté aroma sladkého ovoce, při kterém se vám seběhnout sliny.

                                            Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 14.04.2018 /

Scrapbookový dýchánek u Nemravky

Scrapbook-paříte? Pojďte si posedět, pokecat a zatvořit si společně se stejně nadšenými "scrap-maniaky". 

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook