vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604


Přijďte si k nám nakoupit nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:
po až pa 8 - 15

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 734 742 604

Obecné informace
info@nemravka.cz

Velkoobchod
velkoobchod@nemravka.cz

Informace o polymerovém tvoření
petra@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu
scrapbooking@nemravka.cz

Novinky LÉTO / PODZIM 2016

Novinky značky Yankee Candle pro léto / podzim 2016

Vůně omamné jako horké letní noci, aroma ovocného koktejlu, slunce, květin a hvězd. To všechno v sobě tyto vůně mají. Tato letní / podzimní kolekce vůni je úžasná. Velkým a nečekaným favoritem pro nás je vůně Passion Fruit Martini, která je opravdu božská 

                                                   

Lehké podřimování za tichých odpolední, jemná vůně linoucí se z rozkvetlé zahrady, procházka po pláži při západu slunce a magické kouzlo teplých letních nocí. Léto v jeho nejhezčích podobách si vybrala americká značka Yankee Candle pro novou kolekci Warm Summer Nights, díky níž si protáhnete prázdninovou náladu daleko do podzimu.

PASSION FRUIT MARTINI (Tropický koktejl s Martini)
Posaďte se, uvolněte a vdechněte tropickou vůni marakuji, manga a šťavnatého pomeranče. Je jako dlouhé potáhnutí brčkem z koktejlu na prosluněné pláži. Vrchol šťavnatý ananas, tropické mango, pomeranč, srdce broskev, základ pižmo.

DREAMY SUMMER NIGHTS (Zasněné letní noci)
Uvolňující směs vanilkového lusku, heliotropu a dřevitých podtónů rozkvétá do jemného kouzla teplé letní noci. Zasněná svěže orientální vůně. Vrchol pomeranč, vanilkový cukr, srdce heliotrop, vanilková orchidej, základ vanilkový lusk, ambra a cedrové dřevo. Vhodná i pro muže.

SUNSET BREEZE (Vánek při západu slunce)
Projděte se večer po pláži a vnímejte jemnou vůni tropického ovoce, která se houpe po vlnách vánku, jako slunce po mořské hladině. Překrásná letní vůně, lehká a originální. Vrchol tropický ananas, broskev, mango, srdce hruškový květ, základ pižmo.

FLOWERS IN THE SUN (Květiny na slunci)
Zářivá vůně sladkých květin, krásná jako procházka zahradou, zalitou sluncem. Unikátní květinová kompozice. Vrchol citrón a pomeranč, srdce kvetoucí azalka, poupata růží a růžové lekníny, základ svěží sladké pižmo.Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.