Novinky LÉTO / PODZIM 2016

Novinky značky Yankee Candle pro léto / podzim 2016

Vůně omamné jako horké letní noci, aroma ovocného koktejlu, slunce, květin a hvězd. To všechno v sobě tyto vůně mají. Tato letní / podzimní kolekce vůni je úžasná. Velkým a nečekaným favoritem pro nás je vůně Passion Fruit Martini, která je opravdu božská 

                                                   

Lehké podřimování za tichých odpolední, jemná vůně linoucí se z rozkvetlé zahrady, procházka po pláži při západu slunce a magické kouzlo teplých letních nocí. Léto v jeho nejhezčích podobách si vybrala americká značka Yankee Candle pro novou kolekci Warm Summer Nights, díky níž si protáhnete prázdninovou náladu daleko do podzimu.

PASSION FRUIT MARTINI (Tropický koktejl s Martini)
Posaďte se, uvolněte a vdechněte tropickou vůni marakuji, manga a šťavnatého pomeranče. Je jako dlouhé potáhnutí brčkem z koktejlu na prosluněné pláži. Vrchol šťavnatý ananas, tropické mango, pomeranč, srdce broskev, základ pižmo.

DREAMY SUMMER NIGHTS (Zasněné letní noci)
Uvolňující směs vanilkového lusku, heliotropu a dřevitých podtónů rozkvétá do jemného kouzla teplé letní noci. Zasněná svěže orientální vůně. Vrchol pomeranč, vanilkový cukr, srdce heliotrop, vanilková orchidej, základ vanilkový lusk, ambra a cedrové dřevo. Vhodná i pro muže.

SUNSET BREEZE (Vánek při západu slunce)
Projděte se večer po pláži a vnímejte jemnou vůni tropického ovoce, která se houpe po vlnách vánku, jako slunce po mořské hladině. Překrásná letní vůně, lehká a originální. Vrchol tropický ananas, broskev, mango, srdce hruškový květ, základ pižmo.

FLOWERS IN THE SUN (Květiny na slunci)
Zářivá vůně sladkých květin, krásná jako procházka zahradou, zalitou sluncem. Unikátní květinová kompozice. Vrchol citrón a pomeranč, srdce kvetoucí azalka, poupata růží a růžové lekníny, základ svěží sladké pižmo.Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 21. – 21.03.2018 /

Inkousty a razítka ve scrapbookingu

Pojďte s námi oslavit první jarní den inkoustově scrapbookovým tvořením. Neorientujete se ve světě inkoustů a razítek? Líbí se vám různé techniky, ale nevíte, který inkoust se na co používá? Právě pro vás je tento kurz ideální! 

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook