21.04.2017

Jak vybarvovat?

V novém článku vám přinášíme krásné barevné tipy pro relax zvaný vybarvování.  

V těchto mrazivých dnech nás dnes vyloženě "zahřála" zásilka z American Crafts. Dorazilo mnoho krásných pestrobarevných scrapbookových papírů a sad, alb a kapes, samolepek a razítek. Rozšířili jsme také nabídku barevných širokých nýtků, které se hodí pro různé projekty. Velkou novinkou jsou také raznicové desky od WRM na výrobu písmenek. 

Nové překrásné motivy textur navržené Mikem Breilem manželem Helen Breil. Ty jsou, co říkáte? 

Sdílejte dnešní ranní příspěvek na našem Nemravka FB profilu a vyhrajte zdarma sítotiskovou šablonu od Helen Breil. Sdílet můžete až do neděle 23.4.2017. V pondělí 24.4.2017 vylosujeme 2 výherce, kteří získají 1 sítotiskovou šablonu. Nepřehlédněte též naší AKCI, ve které najdete výběr sítotiskových šablon od Helen Breil, Moiko a Millefiori a akrylové barvy Pebeo.

Venku to sice vůbec jarně (natož letně) nevypadá, ale alespoň se můžete potěšit letní kolekcí svíček a vosků Yanke Candle

Využijte naší akční nabídky a nakupte si sítotiskové šablony Moiko, Millefiori a Helen Breil a výběr akrylových barev Pebeo za výhodné ceny. A nepřehlédněte naší "beránkovou slevu 10%" na celý nákup do pondělí 17.4.2017. Stačí jen použít slevový kód: velikonoce10

Barev není prostě nikdy dost. Proto jsme rozšířili nabídku akrylových barev o značku Daler Rowney. Akrylky mají navíc správnou hustotu, tudíž se skvěle hodí pro práci s polymery.

Ještě tu máme nějaké novinky před velikonočním lenošením. Dneska nám pošťáci totiž přivezli krásné kovové vyřezávací šablony a razítka od Crealies. 

Čeká nás prodloužený víkend a velikonoční svátky, které září barvami. Proto tu jsme i my s další várkou barevné jarní inspirace v novém článku

Naše novinková smršť pokračuje! Rozšiřujeme naši nabídku českých nemravkovských šablonek o jarní a další motivy. A další krásné novinky jsou již na cestě. 

Nové druhy tekutých polymerových hmot Sculpey v naší nabídce. Bílá, černá a čirá. 

Doplnili jsme barevnou škálu texturovacích past Izink 3D. Do nabídky jsme také zařadili nový druh smršťovací fólie. Mezi novinkami najdete další razítka jako puntíkatou sadu abecedy či velkou šablonu TCW Moroccan Tile

Nové vůně svíček Yankee Candle Cottage Breeze a Cherry Lemonade z limitované edice nyní u nás na pultíku. Neváhejte. 

05.04.2017

Novinky od MOIKO

Jestli nemáte ještě dost sítotiskových šablonek, neváhejte a mrkněte na nové motivy od Moiko Doplnili jsme též vyprodané motivy. Prima den! 

Velkou barevnou novinkou jsou tzv. Vintage barvy, se kterými si můžete zrenovovat nejen starý nábytek, ale také vyrobit krásné dekorace. Pro inspiraci nahlédněte do našeho nového článku zde

Máte rádi Simple Stories? My ano. Proto jsme opět doskladnili vyprodané druhy alb a kapes, diáře a jejich příslušenství a další materiály. Neodolali jsme také některým papírům a dekoracím z nových kolekcí, které se budou vyjímat nejen v jarních projektech. 

Nemravky nelení a stále něco doplňují. Nyní třeba zásoby polymerové hmoty Cernit. Prima začátek dubna! 

Do nové pravidelné AKCE jsme nyní zařadili zrcátka určená pro další zdobení a výběr washi pásek, protože těch není nikdy dost. Přejeme krásný jarní víkend! 

Jaro je v plné proudu, takže by neškodilo trochu barevné inspirace pro vaše papírové projekty. Mrkněte do našeho nového článku zde

Pro výrobu jarních projektů se vám určitě budou hodit puntíkaté barevné papíry Happy Paper Doskladnili jsme také transparentní papíry

Jaro je prostě čas novinek! A k jaru patří barvy. Proto i nová zásilka washi pásek hýří barvami duhy. Nepřehlédněte také speciální pásky určené též k vybarvování. U nás si určitě vybere každý. 

Doplnili jsme naše skladové zásoby pastelů a pomůcek PanPastel. Jestli jste je ještě nezkoušeli na polymery, mrkněte do tohoto návodu. Prima začátek týdne. 

Ještě tu máme poslední novinky před víkendem! Jsou to krásné nové motivy textur od Christi Friesen. Přejeme prima jarní víkend! 

Jaro je tu!!! A s ním naše nové české oboustranné designové Project Life kartičky "Ze života" a také nové motivy silikonových razítek Nemravka. Razítka a kartičky k sobě skvěle pasují. S pomocí razítek si můžete vytvořit i své vlastní designy.
Navíc nákupem této nové sady kartiček získáte silikonové razítko "kouzlo okamžiku" ZDARMA. Pro inspiraci nahlédněte do našeho článku zde. Prima "projektlajfování"!

Velkou novinkou jsou na našem pultíku designové sítotiskové šablony Hanni. Co na ně říkáte? Jestli nevíte, jak na sítotisk na polymeru, mrkněte do tohoto článku

Opět jsme doplnili zásoby balení 5ks, 20ks i 100ks polystyrenových kouliček 15mm. Ostatní velikosti též skladem. 

Jaro už je tady a s ním se můžete těšit na mnoho novinek. Již nyní můžete vybírat z krásných motivů sítotiskových šablon The Rainbow. Také naše nová kategorie "Kreslení a malování" se rozrůstá. Nepřehlédněte např. Triocolor pastelky či kružítko pro tvorbu mandal. 

Kupte oboustranné formy na lentiky a dostanete zádíčka k formě zdarma. Kupte kovové dekorativní komponenty a získáte Nemravka razítko zdarma. Při nákupu více ks získáte více zádíček či razítek (zádíčka a razítka zdarma určuje Nemravka.cz). Více informací získáte zde. Platnost akce 1 týden.

Nová AKCE! Nyní můžete zakoupit za výhodné ceny formy na Fimo Staedtler a silikonová razítka Lavinia. Vše najdete v sekci AKCE

Nepřehlédněte naši novou kategorii "Kreslení a malování". Najdete zde mnoho materiálu a pomůcek. Stále budeme přidávat.  Přejeme prima víkend!  

Předchozí1234567891011121314Následující

 Novinky můžete odebírat přes RSS.

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 01.02.2018 /

SCRAPBOOKING pro začátečníky

Objevili jste papírový svět SCRAPBOOKINGU a nevíte, jak začít? Jaký materiál použít, jak na výrobu stránek a alb? Přijďte k nám na tento kurz a dozvíte se vše potřebné od A po Z. 

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

/ 23.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook