vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

Náš tým - kdo jsme a co nás baví?

 

Nemravka.cz tým

Nemravka.cz vznikla v roce 2009 ve stejný den, jako jsem se dozvěděla, že naši rodinu obohatí další človíček. Byla to krásná shoda okolností a dodnes na ten den vzpomínám. Vznik Nemravky byl jakousi nutností - zkrátka to nešlo jinak - a byl odpovědí na obrovskou radost a nadšení z objevu polymerové hmoty. Zjištění, že se na českém trhu nedá z oblasti polymerů kromě hmoty téměř nic koupit, bylo okamžitým impulzem tyto věci nakoupit. Nejprve pro sebe a pak, díky lehkému tlaku manžela Peti, i pro ostatní. Nějakou dobu jsem zvažovala název e-shopu, ale náš webmaster Hynek mě přesvědčil, že pokud se už prezentuji jako Nemravka, web by toto jméno měl také nosit. Díky, Hynku! Bylo to jedno z nej rozhodnutí. Užili jsme si s ním již spoustu legrace, což můžeme potvrdit nejen my, ale i naše milé zákaznice. Nejedna mi vyprávěla o pošťácích, kteří předávají se spikleneckým úsměvem balíček od Nemravky... 

Trocha historie

Od počátku Nemravky - tedy prosince 2009 byla Nemravka.cz one man show v podobě Petry Nemravové na mateřské dovolené s roční Mariankou. Vždy v úterý a ve čtvrtek jsem balila balíčky a po večerech a nocích objednávala, naskladňovala nové zboží a dělala vše, co s chodem e-shopu souviselo. Často jsem ještě sedla ke strojku a kochala se zázraky polymerů, třeba do tří do rána. Dodnes nechápu, jak jsem pak mohla v šest vstát a fungovat celý den. Asi platilo: "Když ji miluješ, není co řešit..."

Po narození Adélky v létě 2010 jsem ještě z porodnice telefonicky instruovala manžela Peťu a jeho mamku Jiřku, aby zabalili první balíčky, které neprošly mýma rukama. Jiřka mě pak v balení nejprve částečně a posléze úplně nahradila. To už jsme byly Nemravky dvě. 

V roce 2011 jsme s Nemravkou organizovali první Fimohraní v Horních Počernicích. To byla veliká akce nejen pro mě, ale také pro Míšu, která se k nám krátce předtím přidala. Míša začínala po dlouhé mateřské vhozením do vody a plaváním. Na akci odolala všem všetečným polymerovým otázkám, vydržela a postupně se začala zapojovat do balení balíčků. 

V roce 2012 se k polymerům přidal scrapbooking. Díky Kačce (která se k nám vlastně přidala velmi nenápadně a přijmout ji do týmu byl můj spontánní nápad při cestě karavanem :-D) a jejímu nadšení pro papírové tvoření, se scrapbook téměř ze dne na den stal rovnocenným parťákem polymerů. A to to začalo tak nenápadně - napsáním několika článků - návodů na výrobu krabičky a přáníčka. Postupně jsme přidali kurzy a pokud nás sledujete, tak víte, že scrapbookových článků máme na webu spoooooustu. Scrapbookem postupně nakazila i ostatní naše kolegyně - Ivu, Míšu i Jiřku. Nojo, mě taky... 

V roce 2012 přibyla kromě Kačky do týmu ještě Ivča, kterou jsem přizvala na pomoc Míše v oblasti zákaznického servisu a balení objednávek. Dále mi začala pomáhat s administrativou, ve které jsem se už skoro ztrácela. 

Významný byl pro nás rok 2014, kdy jsme vyzkoušeli rozšířit e-shop o kamenný obchod v Blanické. Myslím, že naši zákazníci tuto změnu přivítali velmi pozitivně. V Blanické probíhaly kurzy a polymerová a scrapbooková setkání. Na konci stejného roku jsme se však blíže podívali na "čísla" a zjistili, že obchod je pro nás poměrně velkou zátěží a byť krásně barevný, holčičí a tvořivý, tak z hlediska obchodního si na sebe nevydělá. Proto jsme ho na počátku dubna 2016 zavřeli. Fungujeme tedy opět jako e-shop s možností si věcičky osahat na Vojkově u Říčan, kde máme dodnes kanceláře a velký (krásný, Peťo) sklad. 

A co se za tu dobu u nás ještě změnilo? V týmu z dob Blanické přibyla ještě Maruška, která má v současné době spoustu práce nejen s grafickými úpravami našich nových projektů a organizaci kurzů, ale také s miminkem v bříšku, které se jí tento rok narodí.

Náš sortiment se minulý rok na podzim rozrostl ještě o Yankee Candle svíčky, vášeň Míši a Ivy. V menší míře prodáváme také věci na barvení a razítkování triček a ostatní výtvarný sortiment. Jsme také pyšní na to, že Nemravka.cz má kromě stálé velké skupiny milých zákaznic a zákazníků (děkujeme ) také spoustu zákazníky z celé Evropy a vlastně i světa. 

Jsme hrdí na to, že kromě maloobchodního prodeje jsme také rozvinuli prodej velkoobchodní. Stali jsme se výhradním distributorem pro ČR pro produkty společnosti Polyform Products (Premo, Sculpey, Soufflé), Lisy Pavelky, Christi Friesen, PenniJo a dalších a distribuujeme i další značky.

Nyní má Nemravka v sortimentu něco přes 7000 produktů. Postupné rozšiřování sortimentu vedlo i k rozšiřování týmu "Nemravek". Nemravka.cz by se svým způsobem dala považovat za téměř rodinný podnik, protože kromě vydatné pomoci manžela Peti (Nemravy) nám stále pomáhá i jeho mamka Jiřka a táta Jirka. Ostatní, byť jejích příjmení jsou méně nemravná, jsou stejné Nemravky jako my ostatní. 

A zde jsou: 

 

Petra Nemravová
 
 
    
Zakladatelka a majitelka společnosti Nemravka.cz
 
"Jak bylo zmíněno, nemravka.cz vznikla z radosti a lásky. Tehdy to prostě nešlo jinak - když jsem potkala polymery, řekla jsem si, že chci dát lidem vědět, jak je polymerová hmota úžasná a v Čechách tuto čarovnou hmotu rozšířit. Nemravka.cz byla jedním velikým a důležitým stavebním kamenem. V nemravka.cz jsem dělala úplně všechno, včetně vytírání kanceláří, stěhování, naskladňování i balení". 
 
Dnes se Petra věnuje více koncepčním záležitostem a směřuje nemravku směrem, který ona sama vnímá jako správný. Více času si snaží ukrást i pro samotné tvoření, které ji k Nemravce dovedlo. Najdete na Nemravce nové mezinárodní kurzy, polymerové návody a nové polymerové produkty? Tak právě toto jsou počiny z jejího pera. 
 
 
      
 
 
 
 
 
 
 
Co ji baví: 
Kromě polymerové hmoty, která zaplnila téměř všechny kouty jejího života, jsou její největší vášní knihy. Ano, knihomol je správné slovo. "Bez alespoň pár stránek přečtených každý den bych nemohla v klidu ulehnout do postele". Když není lenivá, ráda běhá, jezdí na kole, plave a hraje na piáno. Další volný čas pak tráví s holčičí nemravkovskou rodinou. Společnou vášní s manželem Peťou je cestování karavanem po Evropě i dále.
 
 
Její tvorbu můžete sledovat u nás na Nemravce v sekci článků - O polymerové hmotě či na: 
 
 
              
 
 
 
 
Napsat jí můžete sem: petra@nemravka.cz
 
 
 
 
Katka Hromasová 
 
 
 
Scrapbooková Pupi. Určitě ji všichni znáte, neb všechny scrapbookové počiny u nás na Nemravce má "na svědomí" právě ona. 
Objednává a naskladňuje scrapbookové zboží, stará se o jednotlivé scrapbookové kategorie. Vyhledává zajímavé novinky, abychom i my mohli být vždy "scrapbookově-in". Částečně se stará i o naše velkoobchodní zákazníky. 
Nedílnou součástí její práce jsou zajímavé návody a články. Patří také k iniciátorům nových scrapbookových projektů jako např. razítek, šablonek, kartiček apod. 
Patří také do lektorského teamu. Každý měsíc si pro vás připravuje originální téma pro scrapbookový kurz. Aktivně se podílí na organizaci Nemravka kurzů. 
 
       
 
 
 
Co ji baví:
Samozřejmě scrapbooking a vše, co se kolem tohoto papírového tvoření točí. Nejraději vyrábí alba, scrapbookové stránky a rodinný deník Project Life. Velmi ráda zkouší nové techniky v Mixed Media. Občas se také ráda vrátí k výrobě šperků z polymerových hmot. Vlastně žádné ruční práce jí nejsou cizí. Její velkou láskou je také focení, které je nezbytnou součástí jejího scrapbookingu. A když jí to čas dovolí, nasadí běžecké botky a jde si zaběhat. 
 
 
 
               
 
 
 
Její tvorbu můžete sledovat také na jejím blogu:
 
 
 
Napsat jí můžete sem: katerina@nemravka.cz
 
 
 
 
 
Michaela Janečková 
 
 
 
Míša pro Nemravku pracuje již pátým rokem. Její náplní práce je celkový zákaznický servis, který obsahuje spoustu různorodých činností. Přijímání, balení a odesílání objednávek, komunikaci se zákazníky, vyřizování e-mailových dotazů a reklamací. Asi nejvíc jí záleží na tom, aby byl každý náš zákazník spokojený a rád se k nám vracel. Objednává pro vás zboží z oblasti polymerů a vkládá ho na náš virtuální pult. 
 
     
 
 
Co ji baví: Její láskou a asi největším potěšením, jak říká,  jsou svíčky Yankee Candle, a proto je moc šťastná, že tuto úžasnou záležitost můžeme nabízet i vám. 
Propadla papírovému tvoření např. Project Life a výrobě přáníček v různých stylech.
 
               
 
 
 
 
Napsat jí můžete sem: michaela@nemravka.cz
 
Jiřinka Nemravová
 
   
 
Je velkou podporou celého nemravka týmu. Pečlivě se stará o pořádek ve skladu, třídí, rozděluje a označuje zboží, které je pak připraveno k odesílání do Vašich objednávek. 
Je nepostradatelnou součástí při organizaci výjezdů nemravky do terénu např. na výstavy a workshopy. V neposlední a moc důležité, že je skvělou babičkou  a tři malé Nemravky se u ní vždy mají jako v bavlnce. Mamka s ťaťkou díky tomu mohou jezdit na výstavy a spol. 
 
 
       
 
 
 
Co ji baví: I Jiřinka se nechala polapit kouzlem papíru, s láskou vytváří krásná přáníčka, která nikdy nechybí u žádné gratulace od ní. Ve svém volném čase se pak věnuje vnoučatům, rodině, své zahrádce a cestování.
 
 
 
 
                 
 
 
 

 

 

Mária Broukalová Štubňová

Maruška pracuje pro Nemravku od roku 2015. Nejprve jste se s ní mohli potkat v kamenném obchůdku v Blanické, kde Vám vždy ochotně poradila s výběrem zboží. Momentálně se stará o vypisování kurzů a komunikaci s lektory a účastníky kurzů. Také se spolupodílí na vytváření nových Nemravka produktů. 

Co jí baví: Ráda zkouší nové rukodělné techniky. Momentálně se ale nejraději věnuje polymerům, pomalu proniká do tajů scrapbooku a kombinuje látky při vytváření kabelek a tašek.  Kromě toho se ráda vydává na procházky do přírody nebo si odpočine u dobré knížky.

 

                 

 

 
 
 
 
 

 Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.