Fimohraní 2011

Fimohraní 2011 je první a jedinečnou akcí svého druhu v České republice. Jde o workshop – setkání – kurz všech, jimž učarovala polymerová hmota. Inspirací a podnětem k organizaci této akce mi byly mé výlety za „polymerovou hmotou“ do zahraničí a společné debaty s tvořivci, kteří trpí stejnou vášní, nemocí a láskou – totiž závislostí na tvoření z polymerové hmoty.

Setkání proběhne 15. – 17. dubna 2011 v Praze a bude mít ráz tří denních workshopů s umělkyněmi, kteří jsou v oblasti tvoření z polymerové hmoty skutečnými pojmy. Jedná se o Lisu Pavelku (USA), Carol Blackburn (UK) a Christine Dumont (Belgie; v současnosti žijící v UK). Každý z workshopů bude 7 hodin dlouhý a naučíte se na něm konkrétní techniku, či si vyrobíte jedinečný šperk.

Fimohraní 2011 is the first and unique event in its category in the Czech Republic. It is a workshop – meeting – course for all those enchanted by Polymer Clay. My trips abroad „for Polymer Clay“ and common discussions with „creative artists“ suffering from the same passion, sickness and love- that is addiction to Polymer Clay creation, that all inspired and encouraged me to organize this event.
The meeting takes place onl 15- 17 April 2011 in Prague in the form of three-day workshops with artists who are names in the world of Polymer Clay work. The persons in question are Lisa Pavelka (USA), Carol Blackburn (UK)and Christine Dumont (Belgium, nowadays living in UK). Every workshop will be 7 hours long and you will learn a concrete method or create a unique jewel.

Registrace / Registration »

Fimohraní 2011 – umělkyně

Carol Blackburn

je umělkyní tvořícím v oblasti polymerové hmoty, korálků a textilií.

Je aktivní členkou IPCA (Mezinárodní asociace polymerové hmoty) a Amerického spolku polymerové hmoty. Studovala v oboru textilií na Manchester College of Art a Royal College of Art.

Žije v Londýně. 

carolblackburn.co.uk

Christine Dumont

je umělkyní, která se inspiruje přírodou a snaží se ve svém umění zachytit krásu organických forem přírody.

Kromě své práce v Kentu, Velké Británii, vyhrála za své umění několik ocenění a své šperky prodává v galeriích UK a Evropy. Publikuje v řaděčasopisů včetně  "Bead Magazine".
et
www.allovercreation.n

Lisa Pavelka

je mezinárodně známou a uznávanou autorkou, drřitelkou řady ocenění. Je celosvětově známá pro svou práci s polymerovou hmotou, Art Clay Silver a dalšími médii.

Lisa se pravidelně objevuje v příspěvcích časopisů a v televizi. Vyvinula vlastní řadu osobitých produktů pro práci s polymerovou hmotou a dalšími materiály.

www.lisapavelka.com

Carol Blackburn Christine Dumont Lisa Pavelka

Carol Blackburn
is a designer who works with polymer clay, beads, and tassels.

She is an active member of the International IPCA and American Polymer Clay Guilds and studied textiles at Manchester College of Art and the Royal College of Art.

She lives in London.

carolblackburn.co.uk

Christine Dumont
loves learning from nature and seeks to capture the poetry of organic forms in her own art.

Working out of her studio in Kent, United Kingdom, she has won awards and sells in galleries in the UK and Europe. She has written for a number of publications including "Bead Magazine".

www.allovercreation.net

Lisa Pavelka
is an award winning artist and author who is known internationally for her work in polymer and metal clays as well as other mediums.

Lisa's work is regularly featured in magazines and on television. She has her own line of signature products for clay and crafting.

www.lisapavelka.comVložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 14.04.2018 /

Scrapbookový dýchánek u Nemravky

Scrapbook-paříte? Pojďte si posedět, pokecat a zatvořit si společně se stejně nadšenými "scrap-maniaky". 

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook